Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
P

Agent Comercial Echipamente De Retail

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Pos
Functia Jobului:
Software & analiza datelor
Locatie & Tipul Jobului:
Tulcea | Program Full Time
Descriere:

Agent comercial echipamente de retail.

Trebuie sa cunoasca produsele vandute, sa le poate instala si totodata sa instruiasca clientii in folosirea acestora .
Sunt necesare bune aptitudini tehnice si bune cunostinte de operare PC.
Instruirea se va face la firma si pe teren in perioada de proba de 30 zile.
Va conduce masina firmei - deci va trebui sa fie un sofer responsabil .

Responsabilitati :
- Oferteaza echipamentele si consumabilele clientilor;
- instruire clienti in vederea folosirii echipamentelor achizitionate de acestia;
- intocmire documentatie fiscalizare si pentru alte produse vandute - vi se explica cum se intocmesc;
- transport echipamente si marfa de la sediu la clienti;
- instalare software la sediul clientilor;
- suport tehnic oferit clientilor.

Avantaje dupa perioada de proba :
- masina de serviciu ;
- laptop de serviciu ;

Candidatul ideal :
Permis categoria B fara inscrisuri in cazierul auto .
De asemenea obligatoriu fara inscrisuri in cazierul judiciar .
Stie sa lucreze cu un calculator si este dispus sa invete lucuri noi - produsele comercializate le instalam ulterior la clientii finali .
Capacitate de munca in conditii de stres .
Dispus sa lucreze intr-o companie care este exact opusul unei multinationale .

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Agent Comercial Echipamente De Retail
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti