Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

AGENT VANZARI DIVIZIA MEZELURI HORECA JUD CONSTANTA

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
SCANDIA FOOD SRL
Descriere:

Candidatul ideal

​Esti potrivit/ă pentru echipa noastră, dacă te consideri o persoană:

  • Mereu cu zâmbetul pe buze, pregătit/ă pentru noi provocări!
  • Experientă de min 1-2 ani in vanzărea de FMCG către clienti din HoReCa;
  • Reprezintă un avantaj experienta in vănzarea de Mezeluri
  • Studii medii finalizate
  • Orientat/ă spre depăsirea obiectivelor lunare de vanzări, incasări;
  • Cunostinte utilizare MS Office
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Gestionarea portofoliului de clienti existenti si consolidarea relatiei de business cu acestia;
  • Prospectarea pietei in scopul identificarii de noi oportunitati de dezvoltare;
  • Extinderea portofoliului de clienti respectiv a valorii comenzilor;
  • Participarea la intalniri la sediul clientului;
  • Ofertarea, negocierea si contractarea in conformitate cu regulilor interne in zona alocata;
  • Urmarirea si incasarea in termen a creantelor;
  • Gestionarea eficienta a perisabilitatilor pentru a le preintampina
  • Consilierea clienților în a face cele mai bune alegeri pentru business-urile lor;
  • Realizarea planului de vânzări în teritoriul de care ești responsabil, prin implementarea strategiilor, promotiilor, programelor/actiunilor de trade marketing, monitorizand rezultatele;
  • Realizarea targhetelor lunare/trimestriale/anuale.

Ce beneficii iti oferim:
Apreciem stabilitatea si iti oferim Contract de Munca pe perioada Nedeterminat;
Pachet salarial format din parte fixa si Tichete de masa;
Performanța ta este răsplătită prin Comision lunar din vanzari;
Autoturism de serviciu full-time si telefon de serviciu;
Perioada de training si induction asigurata;
Oportunitati reale de avansare;
Dezvoltare profesionala.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: AGENT VANZARI DIVIZIA MEZELURI HORECA JUD CONSTANTA
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti