Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
Y

Agent Vanzari Soft-uri

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Your Consulting Srl
Functia Jobului:
Vanzari & comert
Locatie & Tipul Jobului:
Suceava | Program Full Time
Descriere:

Your Consulting Suceava își mărește echipa de Agenți Vânzări

Responsabilități:
- Promovarea și încheierea contractelor Prestari Servicii cu unitățile (clienții);
- Excelente abilități de comunicare;
- Oferirea de suport tehnic și informațional clienților (Asigurarea Mentenanței);
- Mărirea portofoliului de clienți;
- Orientat spre nevoile clienților;
- Spirit de organizare dezvoltat și orientat spre rezultate; - Studii superioare
- Permis de conducere, categoria B (activitatea se desfășoară pe teren).

Cerințe:
- Studii superioare
- Atitudine pozitivă, dorința de a învăța lucruri noi, perseverență;
- Cunoștințe minime utilizare PC;
- Experiența în vânzări call center reprezintă un avantaj.
Beneficii:
- Salariul fix + comision din vânzări;
- Program: 08: ra pauză de masă);
- Training de formare (3 luni de zile); - Echipament de lucru;
- Mașină de serviciu.

Descrierea companiei

S.C. Your Consulting S.R.L. activează pe piață din România din anul 2005. Misiunea companiei noastre este aceea de a oferi clienţilor servicii şi soluţii IT avansate si de înaltă calitate, precum şi personalizarea serviciilor în funcţie de nevoile fiecărei institutii în parte. Suntem o echipă tanară cu forță de muncă și dornică de dezvoltare profesională.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Agent Vanzari Soft-uri
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti