Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
C

Agenti Asigurari Companie De Top

Adaugat: 1 lună în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Companie De Top
Functia Jobului:
Vanzari & comert
Locatie & Tipul Jobului:
Alba Iulia | Program Part Time
Descriere:

Ne extindem echipa cu inca 2 colegi care vor ocupa pozitia de Agent in cadrul unei companii de asigurari de top.
Trimite-ne CV-ul tau daca vei considera ca experienta in vanzari te recomanda pentru aceasta pozitie. Colaborare bazata pe comision si plan de finantare motivant in primele 6 luni.

Cerintele postului de Agent:
- studii medii sau superioare;
- experienta in asigurari (nu este obligatorie, dar constituie un avantaj);
- sa iti doresti independenta financiara;
- capacitatea de a relationa excelent cu clientii, sa iti placa sa lucrezi cu oamenii, sa ai atitudine pozitiva, sa fii proactiv; sa fii confortabil cu contactarea potentialilor clienti, atat in piata rece, cat si in piata calda;

Responsabilitati:
- prospectare piata (rece sau calda);
- contactare clienti in scopul promovarii solutiilor companiei;
- intocmire documentatie, gestionare portofoliu, monitorizare;
- invatare continua.

Beneficii:
- plan de finantare motivanta
- comisioane generoase in functie de nivelul atins

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Agenti Asigurari Companie De Top
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti