Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
G

Ajutor Bucatar (Miss Grill) - Paulesti, Ploiesti

Companie Verificata

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
GOURMET MANIA S.R.L.
Industrie:
Retail, moda si bunuri de larg consum
Locatie & Tipul Jobului:
Ploiesti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Dragilor, echipa Miss Grill se mărește așa că dați de veste cunoscuților pasionați de bucătărie, de ideea de live cooking, îndemanatici și plini de energie, amabili si mereu zambitorI, sa aplice până cel târziu in 15.09.2024 pentru a programa un interviu.

  • Suntem în căutarea unui coleg/colege - ajutor bucătar - pentru a completa echipa și a face față atat evenimentelor Street Food la care participăm cu Food Truck-ul Miss Grill, dar și in locatia fixa pe care o avem in Piata Artizante din Paulestii Noi, Prahova.

Dacă ai pregătirea necesară și esti dornic de o provocare, aplica pentru a programa un interviu pana cel tarziu in 15.09.2024

Descrierea jobului

  • studii medii - reprezintă un avantaj, însă postul este deschis si pentru studenți sau persoane aflate în curs de formare
  • diplomă de calificare în domeniu (Bucătar/Gastronomie) - reprezintă un avantaj
  • vechimea în specialitate: min. 1 an
  • cunoștințe medii de limbă engleză;
  • rigurozitate în ceea ce privește regulile de igienă în alimentația publică;
  • spirit de echipa, ordonat și disciplinat;
  • atitudine orientată către client, politețe, abilități bune de comunicare, persoană energică și amabilă;
  • atenție la detalii, rezistență în situații generatoare de stres și aptitudini de planificare și utilizare eficientă a timpului de lucru;
  • atitudine pozitivă și conciliată în relațiile cu clienții și colegii;
  • disponibilitate de a lucra în ture (2 ture cu 2 ture),
  • carnet auto categoria B - reprezintă un avantaj
  • disponibilitate de deplasare în cazul în care contractăm evenimente private sau participăm la festivaluri.

Beneficii:

  • masa asigurata,
  • transport asigurat,
  • flexibilitatea programului,
  • în funcție de experiență si nivelul de implicare agreat, beneficiile vor fi negociate în cadrul interviului.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Ajutor Bucatar (Miss Grill) - Paulesti, Ploiesti
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti