Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

Asistent medical de laborator

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
SYNEVO ROMANIA SRL
Descriere:

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui Asistent medical de laborator dedicat si pasionat pentru a se alatura echipei noastre din cadrul Laboratorului ︋︌︈︉︉︈︇︃​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Central din Chiajna. Avem nevoie de o persoana calificata si orientata catre rezultate, care sa contribuie la excelenta in furnizarea serviciilor medicale de laborator.

Profilul tau:
- Studii Postliceale de specialitate / Studii Superioare de scurta durata de specialitate absolvite;
- Drept de libera practica – certificat de membru OAMGMAMR; asigurare de raspundere civila profesionala ( malpraxis);
- Cunostinte de operare PC ( MS OFFICE, LIS);
- Experienta pe un post similar;
- Persoana pozitiva, asertiva, cu spirit de echipa;
- Abilitati bune de comunicare si colaborare;
- Atitudine proactiva si orientata catre rezolvarea problemelor;
- Capacitatea de a efectua sarcini repetitive.

Descrierea jobului

Rolul tau:
- Receptionarea probelor la nivel de departament si realizarea activitatilor privind controlul calitatii;
- Examinarea probelor biologice conform procedurilor specifice in ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈vigoare;
- Mentinerea in stare de functionare optima a echipamentelor de laborator si pregatirea aparaturii, intrumentelor, substantelor si reactivilor utilizati in procesul de analiza;
- Asigura, la nivelul sau de competenta indeplinirea conditiilor preanalitice, analitice si postanalitice pentru obtinerea unor rezultate corecte in timpul de eliberare optim stabilit pentru fiecare test in parte; dupa caz, pregatirea probelor, supravegherea probelor pentru a asigura pastrarea acestora in conditii conforme;
- Asigura protectia impotriva contaminarii, asigura conditiile igienico-sanitare in laborator si completarea documentelor specifice;
- Mentine evidenta consumurilor cu materiale si consumabile utilizate in procesul de analiza de laborator in conformitate cu procedurile specifice, documentele insotitoare privind metodele de lucru;
- Respecta cerintele standardului de acreditare, cerintele RENAR, ghidurile cerute de acreditare.

Mediul de lucru si beneficiile oferite de companie
O cultura organizationala bazata pe incredere, transparenta, comunicare, valori comune. Un loc de munca in care esti incurajat sa descoperi, sa inveti, sa dezvolti competente si sa iti demonstrezi talentul. Oferim un pachet salarial competitiv, cu beneficii atractive si un mediu de lucru flexibil, care iti va permite sa iti atingi obiectivele profesionale si personale:
- Abonament medical;
- Tichete de masa;
- Prime in bani cu diverse ocazii (Craciun/ Paști, 8 Martie);
- Ajutoare financiare pentru evenimente familiale;
- Zile libere pentru evenimente familiale;
- Concediu de odihna intre 21- 25 zile in functie de vechimea in companie;
- Prima de vacanta;
- Alte bonusuri ocazionale – conform politicilor companiei;
- Programe de dezvoltare interne sau externe; platforma de e-learning interna;
- Flexibilitatea programului de lucru (acolo unde specificul activitatii permite).

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Asistent medical de laborator
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti