Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

Asistent Medical Dentar - Stomatologie

Adaugat: 4 zile în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Smile Vision
Functia Jobului:
Medical & farmaceutic
Locatie & Tipul Jobului:
Timisoara | Program Full Time
Descriere:

Clinica Stomatologică Smile Vision își extinde echipa!

Suntem în căutarea unei asistente stomatologie energice și organizate. Dacă ești pasionată de stomatologie și îți dorești o carieră pe termen lung într-un mediu profesional stabil, unde ești tratată cu respect, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Ce Căutăm?

Candidatul Ideal:

Studii: OBLIGATORIU școala de asistente finalizată.
Experiență: Minim 1 an în domeniul stomatologic.
Calități: Descurcăreață, implicată și dornică să se dezvolte și să crească.
Disponibilitate: Disponibilitate de lucru ocazional sâmbăta.
Limba Engleză: Nivel conversațional.
Responsabilități:

Pregătirea cabinetului pentru tratamentul stomatologic.
Asistarea medicului în timpul tratamentului.
Sterilizare, utilizarea și întreținerea corectă a aparaturii și instrumentarului existent în cabinet.
Ce Îți Oferim?

Mediu Profesionist: Lucrul într-un mediu profesionist, curat și atractiv.

Pregătire Profesională: Pregătire și formare profesională în toate domeniile stomatologiei.

Program Full-Time: (8h) Luni - Vineri 8: , Sâmbăta: 1 2 ocazional pe lună.

Echipa Prietenoasă: O echipă deschisă să te sprijine și să te ajute să te adaptezi rapid.

Despre Noi:

Echipă de Specialiști: Expertiză ridicată a echipei medicale, cu specialiști bine pregătiți și experimentați, care continuă să investească în pregătirea lor.

Tehnologie și Materiale de Top: Utilizarea tehnologiei digitale, materialelor de ultimă generație, microscopului dentar și tratamentelor inovatoare.

Locație Centrală: Poziție centrală accesibilă.

Istoric și Reputație: De peste 13 ani pe piață, cu recenzii favorabile și o reputație excelentă în rândul pacienților și medicilor pentru servicii de calitate, transparență și corectitudine.

Gama Completă de Servicii: Toată gama de servicii stomatologice, inclusiv domenii medicale, imagistică și laborator dentar.

Cum Aplici?

Te rugăm să atașezi CV-ul tău și să-l trimiți la adresa de e-mail:

Mulțumim și te așteptăm cu drag în echipa Smile Vision!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Asistent Medical Dentar - Stomatologie
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti