Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
In prezent, acest post nu accepta cereri. Va rugam sa explorati posturi vacante similare
U

Auditor gr. I

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Companie:
UNITATEA MILITARA 01454
Descriere:

Candidatul ideal

Detaliile privind cerintele de respectat si conditiile ocupării postului se regasesc la link-ul:

Descrierea jobului

A. Denumirea postului: auditor gr. I;
B. Numărul posturilor: 1 (unu);
C: Condiții specifice:
a) studii universitare de licenţă absolvite cu diplomă, respectiv studii superioare de lungă durată absolvite cu diplomă de licență sau echivalente, în domeniul fundamental științe inginerești și/sau domeniul fundamental științe sociale (ramurile de științe economice sau juridice), așa cum sunt prevăzute în Nomenclatorul domeniilor și al specializărilor / programelor de studii universitare și a structurii instituţiilor de învăţământ superior pentru anul universitar 2024 – 2025, aprobat prin Hotărârea Guvernului nr. 412/2024.
b) experiență în specialitatea studiilor cerute: minim 3 ani și 6 luni;
c) cunoştinţe de utilizare a aplicaţiei Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint şi Outlook);
d) disponibilitatea la deplasări frecvente în unităţi militare aflate în aria de responsabilitate a Oficiului audit intern teritorial nr. 7 Buzău, respectiv în județele Buzău, Brăila, Galați, Vrancea, Prahova, Călărași, Ialomița și Tulcea, precum și disponibilitatea la deplasări ocazionale în alte localități situate pe teritoriul național;
e) acordul scris al persoanei declarată „Admis” la concurs, pentru efectuarea verificării în vederea autorizării accesului la informații clasificate nivel STRICT SECRET (model anexa nr. 4).
f) pentru participarea la concurs, candidații trebuie să obțină avizul favorabil la interviul de avizare, susţinut conform prevederilor pct. 2.3.4.1. din Normele generale privind exercitarea activităţii de audit public intern, aprobate prin H.G. nr. 1086/2013.
D. Calendarul desfășurării concursului:
 data limită de depunere a dosarelor de avizare și dosarelor de concurs: 17.09.2024 ora 16.00;
 data limită de afișare a rezultatelor selecției dosarelor: 19.09.2024;
 data susţinerii interviului de avizare: 24.09.2024, începând cu ora 11.00;
 data de afişare a rezultatelor la interviul de avizare: 24.09.2024;
 data susţinerii probei scrise (prima probă a concursului): 26.09.2024, începând cu ora 12.00;
 data susţinerii interviului (a două probă a concursului): 03.10.2024, începând cu ora 11.00;
 termenul de afişare a rezultatelor după fiecare probă de concurs: cel mult o zi lucrătoare de la finalizarea fiecărei probe;
 termenele în care se pot depune contestaţiile: cel mult o zi lucrătoare de la data afişării rezultatelor fiecărei probe de concurs (proba scrisă şi interviul);
 termenele de afişare a rezultatelor contestaţiilor: cel mult o zi lucrătoare de la expirarea termenelor de depunere a contestaţiilor;
 termenul de afişare a rezultatelor finale: cel mult o zi lucrătoare de la expirarea termenului de depunere a contestaţiilor pentru ultima probă de concurs;
 rezultatele selecţiei dosarelor, rezultatele obţinute la interviul de avizare, la probele de concurs, precum şi rezultatele eventualelor contestaţii se vor afişa, în termenele menţionate mai sus, la sediul Oficiului audit intern teritorial nr. 7 Buzău, precum și pe pagina de INTERNET a Direcției audit intern, respectiv la adresa https://dai.mapn.ro, Secțiunea ANUNȚURI.
E. Datele de contact ale instituției:
Oficiului audit intern teritorial nr. 7 Buzău, situat în județul Buzău, municipiul Buzău, str. Mareșal Averescu nr. 1-3, tel. secretar comisie: 0741204238 (în zilele lucrătoare, între orele 08.00-16.00).

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Auditor gr. I
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti