Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
C

Barman / Barista / Casier / Plasator - Cinema City - IULIUS MALL TIMISOARA

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
CINEMA CITY ROMANIA S.R.L.
Industrie:
Divertisment si arta
Locatie & Tipul Jobului:
Timisoara | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
1 an
Descriere:

Candidatul ideal

DESCOPERĂ LUMEA FILMULUI DIN INTERIOR!

Alătură-te echipei Cinema City, cel mai mare operator de cinema din România.

Cum ne dorim sa fie noul nostru coleg:

Cu atitudine pozitivă
Dornic să învețe (nu este necesară experiența și nu contează vârsta)
Punctual
Cu bune abilități de comunicare și relaționare
Amabil
Să îi placă să lucreze în echipă
Determinat
Cu inițiativă

Descrierea jobului

Căutăm colegi care să descopere cu entuziasm lumea filmului din interior pentru următoarele roluri

Barman / Barista / Casier / Plasator

În funcție de rolul potrivit pentru tine, responsabilitățile generale ar putea fi:

- vânzarea de bilete și rezervări bilete de cinema, direcționarea clienților în cinema (verificare bilete, asistență în găsirea locurilor din sală, asigurare suport pentru gestionarea activității);

- preparea corectă și servirea rapidă a produselor de la bar sau cafenea, cu respectarea ireproșabilă a condițiilor de curățenie;

- întâmpinarea clienților și oferirea informațiilor corecte despre produsele noastre;

Barman / Barista / Casier / Plasator – aceste poziții se discută în cadrul interviului.

Ce îți garantăm:

- Program flexibil (tu alegi cât muncești și cât câștigi)
- Tichete de masa
- Pizza & Movie night
- Bonusuri și premii
- Training-uri specifice industriei de cinema
- Vouchere de taxi pentru turele de seară
- Oportunități de dezvoltare profesională
- Posibilitatea de a avansa rapid în carieră

Punem accent pe dezvoltarea oamenilor și ne dorim ca fiecare coleg să fie foarte bine pregătit profesional existând șanse de promovare. Dezvoltă și tu o carieră în industria de cinema!

Trimite CV-ul insotit de o fotografie recenta la: [email protected] sau viziteaza-ne in cinema si aplica direct la biroul managerului.

Te așteptăm cu drag!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Barman / Barista / Casier / Plasator - Cinema City - IULIUS MALL TIMISOARA
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti