Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
R

Casier Part-time

Adaugat: 4 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Reptiland Bucuresti
Functia Jobului:
Vanzari & comert
Industrie:
Retail, moda si bunuri de larg consum
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Part Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Un loc unic in Romania, o calatorie in lumea tropicala in care poti sa imbini pasiunea cu bucuria si emotia.

Reptiland Bucuresti este o calatorie educationala, in care transmitem tuturor cat de importanta este fiecare specie in echilibrul planetei.

Am pus multa pasiune in crearea acestui loc si cautam colegi care sa faca cu bucurie ceea ce le place, intr-un mediu in care natura se imbina cu tehnologia.

Cerinte

Ce așteptăm de la tine:

- O atitudine pozitivă și dorința de a învăța mereu lucruri noi;

- Abilități excelente de comunicare, care să te ajute să interacționezi cu vizitatorii noștrii;

- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini în același timp

- Cunoștințe de operare PC și utilizare a caselor de marcat;

- Experiență anterioară în domeniu este un avantaj.

Responsabilitati

Ce vei face la noi:

- Gestionarea vânzărilor de bilete pentru expoziție;

- Întâmpinarea și informarea vizitatorilor despre expoziție;

- Emiterea biletelor și gestionarea încasărilor;

- Asigurarea unui serviciu de calitate și a unei experiențe plăcute pentru vizitatori;

- Menținerea unui mediu de lucru organizat și curat.

Alte informatii

Ce oferim:

- Tichete de masă;

- Un mediu de lucru dinamic și plin de provocări;

- Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă;

- Posibilitatea de a lucra într-un loc unic, înconjurat de specii fascinante de reptile.

Beneficii

  • Tichete de masa

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Casier Part-time
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti