Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

Confectioner(a) Haine

Adaugat: Ieri

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Sc Skindrome Srl
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Locatie & Tipul Jobului:
Sector 1 | Program Full Time
Descriere:

Concurs pentru 2(doua) posturi de confecționer la SC Skindrome SRL. Căutăm persoane care au experiență in producția de articole vestimentare, incluzând croit material, cusut si calcat.

CANDIDATUL IDEAL:

- experiență in confecționarea produselor de îmbrăcăminte cap-coada, după tipare

- spirit de echipa, este necesar sa lucreze direct cu designerul

- experiență in producerea articolelor de îmbrăcăminte si manevrarea mașinilor industriale specifice.

- ideal atenție la detalii

- ideal cunoscător mediu al limbii engleze (nu obligatoriu)

- candidatul ideal ne împărtășește etica profesionala, este punctual si dedicat

- ritmul de lucru poate varia intre perioade foarte aglomerate si perioade mai lejere, așa ca rezistenta la presiune si stres este un atu in plus.

RESPONSABILITATI BENEFICII:

Persoana va lucra direct cu șefa de creație si va realiza:

- Croire manuala pe material după tipare

- Coasere asamblare produse după specificații

- Călcare si finisare produse

- Oferim decontare transport

- Echipa dinamica, mediu de lucru plăcut

- Salariu atractiv in funcție de experiență

- Stabilitate

- Locație centrală

DESCRIEREA COMPANIEI:

Firma noastra este creatoarea brandului Ioana Ciolacu. Ioana Ciolacu creeaza haine pentru femei, cu o estetica contemporana: de la bluze supradimensionate, body-uri sau rochii din tricot, pana la rochii și sacouri de complexitate mare. Produsele noastre sunt cunoscute și recunoscute la nivel internațional atât pentru designul original, cât și pentru calitatea ireproșabilă. Echipa de creație a atelierului nostru realizează prototipuri si comenzi mici, comenzile mari fiind produse in ateliere mai mari. Pentru mai multe detalii despre produsele Ioana Ciolacu vizitați: .

Interviul consta în proba practica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Confectioner(a) Haine
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti