Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
M

Consilier Clienti Clinica Stomatologica

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Mariana Bucataru
Functia Jobului:
Medical & farmaceutic
Locatie:
Iasi
Descriere:

Suntem în căutarea unui Consilier Clienți dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre din departamentul de relații cu clienții. Dacă ești o persoană comunicativă, empatică și orientată către rezultate, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilități:

Interacționează cu pacientii noștri într-un mod profesionist și prietenos, oferindu-le suport și răspunsuri la întrebări
Identifică nevoile și cerințele pacientilor și oferă soluții personalizate
Înregistrează și gestionează în mod eficient toate solicitările pacientilor
Colaborează cu departamentele interne pentru a rezolva problemele pacientilor și a asigura satisfacția acestora
Urmărește și raportează feedback-ul pacientilor pentru a îmbunătăți continuu serviciile noastre

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar de consilier clienți sau într-un domeniu medical similar
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română
Empatie și capacitate de a asculta activ pacientii
Capacitatea de a rezolva probleme și de a lua decizii în mod independent
Atenție la detalii și abilități organizatorice
Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes
Mediu de lucru plăcut și dinamic, cu o echipă prietenoasă
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare

Dacă ești o persoană orientată către clienți, cu abilități excelente de comunicare și dornică să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru poziția de Consilier clienți. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Consilier Clienti Clinica Stomatologica
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti