Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
U

CONSILIER VANZARI AUTO MARCA FORD

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
UNION CARS SRL
Industrie:
Industria Auto
Locatie & Tipul Jobului:
Suceava | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
1 an
Descriere:

Candidatul ideal

- excelente abilitati de comunicare si de negociere
- orientare spre rezultate si atingerea obiectivelor
- spirit de organizare si capacitate de automotivare
- atitudine pozitiva, orientare catre client si spre solutionarea imediata a problemelor
- reprezinta un avantaj experienta profesionala in vanzari si cunostintele in domeniul auto;
- tact, diplomatie si rabdare;
- absolvent de studii superioare;
- cunostinte operare pe calculator
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- identifica potentialii clienti si le ofera consultanta, mentinand relatii excelente cu acestia
- isi imbunatateste periodic cunostintele despre produsele companiei si intocmeste oferte personalizate clientilor
- livreaza autoturismul clientului, dupa ce in prealabil il informeaza cu privire la utilizarea lui si furnizeaza documentele necesare;
- prezinta clientilor facilitatile de service, precum si oportunitatile de incheiere a contractelor de service;
- intocmeste documentele necesare contractarii si vanzarii, incheie contractul de vanzare-cumparare, urmareste platile efectuate de clienti si situatia comenzilor, verifica exactitatea datelor si conformitatea comenzii cu cerintele clientului;
-creaza si actualizeaza baza de date de clienti

BENEFICII:
- salariu motivant compus dintr-o parte fixa si una variabila in functie de performanta
- bonuri de masa
- laptop si telefon de serviciu;
- cursuri de formare specifice

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: CONSILIER VANZARI AUTO MARCA FORD
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti