Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
G

Consilier Vanzari

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
GREEN & YELLOW DEVELOPMENT
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 389 salarii introduse in Salario: 3.335 LEI/Luna
Descriere:

Candidatul ideal

Consilier Vânzări
Căutăm un coleg care este pasionat de vânzări și dornic să exceleze în imobiliare
Responsabilităţi principale:
Interacţiunea cu clienții: Construirea şi menţinerea unor relații solide cu clienții potenţiali și existenţi oferind un serviciu excepţional şi asigurând
satisfacţia clienţilor pe parcursul procesului de vânzare.
Performanţa în vânzări: Îndeplinirea şi depăşirea obiectivelor de vânzări prin prezentarea şi promovarea eficientă a proiectelor noastre imobiliare către potențialii cumpărători.
Gestionarea lead-urilor: Gestionarea promptă a cererilor şi lead-urilor primite, utilizând expertiza pentru a le transforma în vânzări de succes.
Cunoştinţe de piață: Menţinerea la curent cu tendinţele industriei şi condiţiile pieței pentru a oferi clienţilor sfaturi şi recomandări informate.
Documentație: Asistență clienților în completarea documentaţiei necesare pentru tranzacţiile imobiliare, asigurând acurateţea şi conformitatea cu politicile companiei.
Abordare colaborativă: Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări şi alte departamente pentru a atinge obiectivele colective şi a contribui la succesul companiei..
81 Residence
Cerinţe:
Experiență dovedită în vânzări, preferabil în call center, asigurări, pharma sau imobiliare. Abilităţi excelente de comunicare cu o atitudine
prietenoasă şi abordabilă.
Abilităţi puternice de negociere şi închidere a vânzărilor, cu capacitatea de a gestiona eficient obiecţiile.
Foarte motivat, orientat către obiective şi capabil să lucreze atât independent, cât şi în echipă. Experienţa anterioară în servicii pentru clienți este foarte dorită.
Cunoştinţe de operare Microsoft Office şi CRM.
Oferim: Pachet salarial corect format din salariu fix şi comisioane din vânzările efectuate.

Descrierea jobului

Cerinţe:

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Consilier Vanzari
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti