Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
R

Consultant imobiliar- ??/??? ???????

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
R.M.X. ASIMOB SRL
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 77 salarii introduse in Salario: 4.000 LEI/Luna
Descriere:

Candidatul ideal

Salut, viitor antreprenor! ?‍♀️??‍♂️?‍♀️
Suntem ??/??? ???????- ???? ????? ??? ???? ??????????̦? ?????????? ??? ????̦??, o echipă puternică, cu rezultate ︉︍︉︆︂︍︆︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︉︍︉︆︂︍︆︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︉︍︉︆︂︍︆︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎excepționale, pasionată și dedicată, și te vrem și pe ???? în echipa noastră! Căutăm un suflet curajos și ambițios care să ni se alăture în această călătorie extraordinară. ?
?Suntem în căutarea unui ?????? ?????, ?? ??̆??????? ?????? ?? ?????????????, care își dorește mai mult de la viață. Dacă visezi să-ți construiești propriul drum, să fii arhitectul propriei tale reușite financiare și să devii unul dintre liderii din industria imobiliară, ???? să faci parte din echipa noastră. ?
Ce căutăm la TINE:
Abilități de comunicare: Un consultant imobiliar trebuie să comunice eficient cu clienții, să asculte nevoile acestora și să le explice detaliile relevante într-un mod clar și concis.
Orientare către client: Este important să fie empatic și să aibă o atitudine orientată către nevoile clientului, ajutându-l să găsească cea mai bună soluție pentru el.
Abilități de negociere: Negocierea este o parte esențială a muncii unui consultant imobiliar, iar abilitatea de a obține cele mai bune condiții pentru clienți este crucială.
Profesionalism: Integritatea și etica profesională sunt fundamentale pentru a câștiga și a menține încrederea clienților.
Abilități tehnice: Utilizarea eficientă a tehnologiei pentru a gestiona anunțurile, a analiza datele de piață și a comunica cu clienții este din ce în ce mai importantă.
Răbdare și perseverență: Procesul de tranzacționare imobiliară poate fi adesea lung și complicat, iar răbdarea și perseverența sunt esențiale pentru a naviga cu succes prin acesta.
Capacitatea de a rezolva probleme: Flexibilitatea și creativitatea în găsirea soluțiilor pentru diverse probleme care pot apărea pe parcursul unei tranzacții sunt foarte valoroase.

Descrierea jobului

- Program flexibil!
- Independență financiară! Super, și nu există o limită a veniturilor, comision în funcție de tranzacțiile ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀încheiate!!!
- Poți să devii agent imobiliar fără să ai experiență anterioară în imobiliare!!!
- Contract de colaborare prin SRL
- Această oportunitate se adresează celor ce se pot dedica FULL-TIME în dezvoltarea business-ului său din acest domeniu captivant, cel al imobiliarelor
-TRAINING extraordinar, ținut și organizat de Academia RE/MAX România, un program educațional complex, deschis pentru orice agent interesat de învăţarea şi dezvoltarea continuă pe plan profesional

Ce vei învăța tu să faci pentru succesul acitivității tale ca și consultant imobiliar?

1. Evaluarea corectă a proprietăților
2. Consilierea clienților
3. Promovarea proprietăților
4. Negocierea contractelor
5. Gestionarea documentației

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Consultant imobiliar- ??/??? ???????
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti