Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

Consultant Imobiliar la Smart Imobiliare

Companie Verificata

Adaugat: 4 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
SMART IMOB TEAM SRL
Industrie:
Bancar, finante si asigurari
Locatie & Tipul Jobului:
Sibiu | Program Full Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Candidatul ideal

Consultant imobiliar / Agent vanzari imobiliare - Smart Imobiliare

În imobiliare, orice e posibil. Este un domeniu captivant, un domeniu dinamic, în care nu te poți plictisii și unde mai pui că organizarea timpului depinde de tine, precum și câștigurile financiare, care nu sunt deloc mici.

- Aptitudinile sociale sunt un atu, așadar bune abilități de comunicare.
- Să fi o persoană empatică, care poți gândii din perspectiva clientului și ambițioasă.
- Să știi cum să elaborezi strategii profitabile, pe termen lung.
- Să fii orientat spre soluții și rezultate.
- Să fii pasionat de interacțiunile cu oamenii.

Pe lângă aceste aspecte ne mai dorim de la tine:

- Să fii posesor al carnetului de conducere, categoria B (de minim 2 ani),
- Să ai domiciliul stabil în locațiile cerute : Sibiu, Brașov

Descrierea jobului

Consultant imobiliar- Smart Imobiliare

- Identificarea și consilierea clienților în procesul de vânzare/închiriere;
- Negocierea ofertelor imobiliare;
- Administrarea unei baze de date cu oferte și clienți;
- Accentul permanent pus pe client.

Ce oferim pentru munca depusă?
- Oportunitatea de a face parte dintr-o companie de top și de a lucra într-un mediu de lucru modern alături de o echipă tânară, dinamică care abia așteaptă să te cunoască.
- Acces la toata baza de date SMART
- Laptop, telefon de serviciu, tabletă.
- Posibilitatea unei agende de lucru flexibilă.
- Perioada de training/instruire.
- Posibilitatea de dezvoltare și creștere în cadrul companiei.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Consultant Imobiliar la Smart Imobiliare
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti