Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
F

Consultant Vanzari Showroom F64

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
F 64 STUDIO SRL
Descriere:

Candidatul ideal

Veste buna, ne extindem echipa Consultantilor din Magazinul F64!

Daca iti place fotografia, esti jovial, comunicativ, responsabil si orientat catre client si doresti sa evoluezi profesional, inseamna ca esti de-al nostru :)

Te mai consideri o persoana cu:
- abilitati/experienta in relationarea cu clientii;
- orientare catre calitatea serviciului prestat;
- cunostinte solide despre produsele foto-video si a modului de utilizare a acestora; tehnica fotografica - constituie avantaj in selectie;
- cunostinte solide ale limbii romane si engleze;
- training-uri/cursuri in customer care, tehnica fotografica, vanzare - constituie un avantaj;
- dorinta in gestionarea si imbunatatirea imaginii companiei, atat in interiorul cat si in exteriorul acesteia.

Descrierea jobului

Asadar, avem nevoie de un Consultant Entry.
Tu ai nevoie de un job full time?

Daca da, hai sa-ti spunem pe scurt si care sunt obiectivele principale ale postului:
• Asigurarea suportului de specialitate catre clienti si colegi;
• Receptionarea produselor din depozit si livrarea catre clienti;
• Testarea produselor achizitionate de clientii F64 in scopul verificarii starii de functionare a acestora si compatibilitatii lor;
• Completarea certificatului de garantie al produsului si comunicarea informatiilor necesare catre client (prelungiri de garantii, asigurari, oferte produse, campanii in derulare, recomandari produse/servicii etc.).

Acum, daca esti sigur ca cerintele noastre sunt o provocare pentru tine si vrei sa faci parte din echipa noastra, lucrand in Magazin, program de ture, te rugam sa aplici.

Bine de stiut: Bancul de Proba reprezinta prima treapta in evolutia ta in magazin. Bunele rezultate pe care le obtii, te ajuta sa accesezi un nou nivel ierarhic si salarial. Mult succes!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Consultant Vanzari Showroom F64
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti