Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
P

Contabil cu experienta

Companie Verificata

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
PAJURCA METAL GROUP SRL
Locatie & Tipul Jobului:
Oradea | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Cerinte:

  • studii superioare in economie, contabilitate, financiar sau un domeniu similar;
  • (daca este relevant) minim 2 ani experienta in domeniu;
  • cunostinte solide in domeniul financiar-contabil, precum si despre legislatia relevanta;
  • operare software contabilitate: SAGA, operare PC;
  • cunostinte despre legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • verifica si prelucreaza zilnic documentele contabile (ex. facturi furnizori, chitante, extrase de cont, registru de casa, facturi clienti, ordine de plata);
  • ntocmire rapoarte financiare, situatii de analize fiscale sau contabile;
  • verifica corectitudinea si legalitatea intocmirii documentelor fiscale cu care lucreaza;
  • activitati de resurse uname si salarizare;
  • verifica lunar toate inregistrarile contabile, asigurandu-se de corecta componenta a tuturor soldurilor din balanta;
  • elaboreaza rapoarte interne catre persoanele relevante (ex. management);

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Contabil cu experienta
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti