Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
V

Contabil Furnizori

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
VALORIS HR
Industrie:
Productie si depozitare
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la tine:
- Minim 3 ani de experienta pe o pozitie similara;
- Absolvent(a) studii economice (ideal Contabilitate sau Fiscalitate);
- Cunostinte avansate ale pachetului MS Office;
- Experienta lucrului in SAP, in special modulele ce tin de contabilitatea furnizorilor (experienta in modulul de Material Management reprezinta un avantaj considerabil);
- Cunostinte limba engleza la un nivel mediu;
- Este la zi cu legislatia contabila si fiscala si este proactiv(a) in gasirea solutiilor la problemele pe care le intampina;
- Poseda un bun management al timpului de lucru.

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Verificarea si crearea de noi furnizori in sistem;
- Primirea si verificarea facturilor de furnizori pentru asigurarea concordantei cu documentele suport (contracte, anexe, etc), respectiv inregistrarea lor in sistem;
- Urmarirea soldurilor furnizorilor alocati (estimari, scadente, etc);
- Efectuarea unor punctaje periodice cu partenerii comerciali;
- Realizarea procedurilor specifice inchiderii de luna in sistemul contabil aferente furnizorilor alocati;
- Asistarea superiorilor ierarhici prin furnizarea diverselor rapoarte si documente solicitate in activitatea curenta;
- Arhivarea corecta a documentelor conform procedurilor interne.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Contabil Furnizori
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti