Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
T

Property Manager

Companie Verificata

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplica pe

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Teamland
Functia Jobului:
Agenti imobiliari & managementul proprietatilor
Industrie:
Imobiliare si managementul proprietatilor
Salariu:
Mai mult de 10.000 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Descriere:

Descriere generala:

  • Operarea si intretinerea parcurilor comerciale, mentenanta acestora, evidenta contractelor cu furnizorii, precum si cu firmele de salubrizare si paza si orice alt serviciu suplimentar care ar putea aparea;
  • Suport continuu pentru echipa din teren, precum si pentru celelalte departamente: Contract Management,Controlling si Contabilitate;
  • Asigura intern buna functionare a partii de suport pentru departamentul de Facility Management.

Responsabilitati :

  • Elaborarea rapoartelor interne (lunar, trimestrial, anual), privind performanta operationala si financiara;
  • Administrarea arhivei electronice si fizice conform normelor de conformitate si reglementari interne;
  • Onboarding si suport tehnic pentru noii utilizatori ai softurilor de gestionare a proprietatilor;
  • Coordonarea lucrarilor de instalatii si reconditionari, oferind suport tehnic si financiar pentru echipa de Facility Management (FM) din teren;
  • Monitorizarea consumului de utilitati si integrarea contoarelor aferente in sistemul de gestiune software;
  • Gestionarea pontajului lunar si coordonarea echipei din teren in generarea si consolidarea rapoartelor de urmarire a mentenantei si performantelor cladirilor;
  • Supervizarea personalului din facilitati (custozi, tehnicieni, personal de curatenie etc.) si a contractorilor externi;
  • Suport tehnic pentru devize si gestionarea comenzilor de lucru (work orders) in sistemele software aferente fiecarei interventii in teren;
  • Negocierea si intocmirea de contracte cu furnizorii de servicii si bunuri;
  • Suport administrativ integrat pentru toate departamentele companiei, facilitand operatiunile de management;
  • Sprijin in elaborarea bugetelor anuale pentru centrele comerciale, inclusiv ajustarea planurilor de asigurare si serviciilor contractate;
  • Emiterea notificarii contractuale pentru neconformitati din teren;
  • Gestionarea solicitarilor chiriasilor, inclusiv facilitarea obtinerii autorizatiilor necesare;
  • Monitorizarea lunara a mentenantelor obligatorii (contractare, planificare, implementare, proces-verbal, facturare);
  • Bugetare si gestionare investitii CAPEX/OPEX, urmarirea executiei si a conformitatii bugetelor aprobate;
  • Centralizarea si evaluarea ofertelor, in vederea optimizarii costurilor de operare si mentenanta.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Property Manager
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti