Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
T

Controlor Calitate

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Teamland
Functia Jobului:
Controlul calitatii & asigurarea calitatii
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 196 salarii introduse in Salario: 3.500 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Giurgiu | Program Full Time
Descriere:

RESPONSABILITATI:
Supravegherea Procesului de Producție:
-Monitorizarea și verificarea parametrilor de sudură pentru a asigura conformitatea cu standardele de productie stabilite intern.
-Inspectarea și documentarea procesului de formare a țevilor pentru a asigura precizia dimensiunilor și uniformitatea produselor.
-Masuratori utilizand instrumente de precizie precum subler pentru a verifica conformitatea produsului;
Documentarea și Raportarea:
-Întocmirea și păstrarea documentației relevante legate de controlul calității (rapoarte de inspecție, certificate de conformitate, etc.).
-Raportarea neconformităților identificate și propunerea de măsuri corective pentru a îmbunătăți procesul de producție

CERINTE

Cunoasterea si utilizarea dispozitivelor de masurare (micrometru, ruleta, echipamente de masurat grosimi pentru : metale, plastic, vopsea);
Operare calculator;
Interpretare plan de control;
Constituie un avantaj detinerea unui certificat nivel II pentru Control vizual si sau Control cu pulberi magnetice..

3500 lei NET
800 lei tichete de masa
Asigurare de sanatate clinica privata
Bonus
decont transport
Contract perioada nedeterminata

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Controlor Calitate
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti