Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
V

Coordonator de contract- Inginer Constructii

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
VENTURO INVESTMENT SRL
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Detinerea unei Diplome de inginer cu specializarea în construcții;
Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office; EXCEL-WORD-POINT
Organizare si dinamism;
Atitudine pozitiva, pro-activitate si gandire rapida;
Orientare catre detalii si multi-tasking;
Abilitati organizationale si capacitate de prioritizare a muncii;.
Deschidere spre autodezvoltare si eficientizare activitate, spirit de echipa;
Experiență deținută în cadrul unei poziții/funcții similare în cadrul unui contract de supervizare pentru execuția de lucrări reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei face:

Urmarirea derularii contractelor conform prevederilor HG 1/2018
Conducerea echipei de supervizare și coordonarea activității pentru îndeplinirea obiectivelor la cele mai înalte standarde de calitate;
Asigurarea comunicării cu Beneficiarul / Autoritatea Contractantă, Antreprenorul și alți factori implicați în realizarea proiectului;
Îndeplinirea atribuțiilor de Supervizor, așa cum sunt acestea definite în Condițiile contractului de lucrări;
Îndeplinirea tuturor sarcinilor atribuite Supervizorului;
Îndeplinirea responsabilităților cu privire la coordonarea proiectului, pregătirea logisticii și implementare, asistență, raportare și coordonarea echipei de experți propuși.
Va asigura o bună comunicare cu Beneficiarul / Autoritatea Contractantă, precum și cu Antreprenorul, în toate circumstanțele, precum și în cazul revendicărilor sau pentru soluționarea diverselor probleme legate de implementarea contractelor;
Verificarea și aprobarea situațiilor de plată, a certificatelor de plată și a altor documente (program de lucrări, rapoarte lunare, rapoarte săptămânale) întocmite de către Antreprenor;
Asigurarea de asistență tehnică și soluții tehnice în cazul apariției unor situații neprevăzute;
Inspectarea, identificarea și soluționarea oricăror probleme, erori sau defecte apărute în perioada de garanție, precum și dispunerea executării lucrărilor de remediere a acestora de către Antreprenor în condițiile de calitate prevăzute în Contract;
Asigurarea corespondenței și conducerea tuturor ședințelor de lucru cu Beneficiarul, Antreprenorul, Proiectantul și autoritățile abilitate, pe care le organizează;
Emiterea de rapoarte către Beneficiar conform contractului;

Ce iti oferim:

Mediu de lucru plăcut
Salariu atractiv
Prime si bonusuri in funcție de performanta
Masina de serviciu;

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Coordonator de contract- Inginer Constructii
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti