Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
R

Director Regional Bucuresti

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
RED SEVENS S.R.L.
Descriere:

Candidatul ideal

  • Minim 3 ani de experiență în managementul operațiunilor în domeniul jocurilor de noroc sau minim 5 ani de experiență în managementul operațiunilor din industria hotelieră sau ospitalității
  • Studii medii sau universitare relevante
  • Cunoștințe excelente de limba română, cunoștințe de limba engleză la nivel de business
  • Capacități excelente de leadership și luare a deciziilor
  • Prezență fizică plăcută
  • Competențe IT la nivel de utilizare
  • Abilități de Multitasking și Prioritizare
  • Abilități Analitice și Rezolvare a Problemelor
  • Atitudine pozitivă, de tipul "pot face"

Descrierea jobului

  • Ai visat vreodată la jobul perfect? Te întrebi adesea care sunt acele avantaje râvnite care par a fi oferite mereu altora? Zâmbești la pachetele de beneficii care încep cu "laptop de firmă, telefon mobil"?
  • La RedSevens, visele tale pot deveni realitate.
  • Un salariu fabulos, beneficii de star de cinema. Cel mai atractiv pachet de beneficii pentru executivi din România este acum oferit de RedSevens.
  • BMW Seria 3 pentru uz personal, cel mai nou smartphone iPhone la alegere și o vacanță de două săptămâni în contul companiei, într-o locație la alegere. Acestea sunt doar trei motive pentru care merită să lucrezi cu noi.
  • Dacă te regăsești în cele de mai jos, nu ezita să ne trimiți aplicația ta.

Acestea vor fi responsabilitățile tale:

  • Coordonarea sălilor din regiune, cu autonomie totală în luarea deciziilor și un program de lucru flexibil.
  • Gestionarea task-urilor, supervizarea și conducerea activităților, asigurând atenție la toate detaliile și accentuând obținerea rezultatelor.
  • Managementul echipei, colaborare și empatie, găsirea soluțiilor în timp real, responsabilizarea membrilor echipei conform așteptărilor managementului de board.
  • Implementarea unui sistem de procese corporative în funcționarea regiunii tale.
  • Implicare activă în procesele zilnice.
  • Implementarea obiectivelor și planurilor de afaceri ale companiei la nivel regional, cu orientare spre afaceri și oameni.
  • Gestionarea bugetului și planificarea/gestionarea costurilor conform cadrului aprobat de consiliul de administrație.
  • Menținerea relațiilor cu departamentele partenere (juridic, financiar, marketing, operațiuni) la nivel de proces, zilnic.
  • Gestionarea plângerilor jucătorilor, rapoartelor de incidente și rezolvarea problemelor și litigiilor apărute zilnic.
  • Analiza continuă a competitorilor și monitorizarea tendințelor din industrie.
  • În general, maximizarea rezultatelor regiunii gestionate, ducând-o la noi niveluri de performanță.

Ce oferă compania în schimbul timpului și efortului tău:

  • Salariu și bonusuri atractive
  • Autoturism de serviciu BMW Seria 3, utilizabil și în scop personal
  • Cel mai recent model de iPhone, în funcție de preferințele tale
  • Program de lucru flexibil
  • Abonament medical Regina Maria
  • Tichete de masă
  • Întâlniri lunare de evaluare, combinate cu o cină
  • Evenimente și traininguri periodice de team building

Dacă ești interesat și crezi că ești potrivit pentru acest rol, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău pentru a discuta detaliile.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Director Regional Bucuresti
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti