Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
L

Ecommerce Manager

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Lensa
Functia Jobului:
Marketing & comunicare
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Descriere:

Pentru că nu ne oprim la a atinge obiectivele companiei - ci ne îndreptăm privirea și către obiectivele fiecăruia dintre noi. Ne place să vedem cum fiecare coleg în parte evoluează și devine o versiune mai pregătită pentru următorul pas în cariera lui.

Hai să faci parte dintr-o echipă TARE:

Responsabilitățile tale în echipa Lensa:

  • Coordonarea și implementarea strategiilor de marketing digital pentru atingerea obiectivelor
  • Optimizarea platformelor existente și monitorizarea permanentă pentru îmbunătățirea acestora
  • Supervizarea activității canalului de vânzări online în raport cu achizițiile, traficul și conversia clienților
  • Realizarea rapoartelor și monitorizarea datelor
  • Colaborarea cu departamentele conexe pentru a asigura alinierea strategiei online cu cea offline
  • Analiza pieței, propunerea alternativelor pentru a crește performanța canalului online
  • Crearea și îmbunătățirea operațiunilor pentru canalul online
  • Gestionarea relației cu partenerii externi pentru dezvoltarea și implementarea strategiei

Apreciem TARE:

  • Experiența într-un rol similar de minimum 4 ani
  • Abilități foarte bune de negociere și buna înțelegere a business-ului
  • Cunoștințe solide despre mediul online, tendințe de marketing digital, analiză a datelor și tehnici de optimizare a conținutului online
  • Abilitatea de a planifica obiective pe termen mediu și lung, precum și atingerea acestora
  • Spiritul de echipă și abilitățile de lider
  • Experiență în dezvoltarea strategiei de marketing online

Ca parte din echipă, vei beneficia de:

  • Salariu fix și tichete de masă
  • Asigurare medicală privată
  • Oportunitatea de a evolua rapid într-un mediu dinamic
  • Discount la toate produsele din portofoliul Lensa
  • Liber de ziua ta și extra zile de concediu pentru fiecare an petrecut în echipă
  • Contract pe o perioadă nedeterminată

Află mai multe despre cultura Lensa: cariere.lensa.ro

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Ecommerce Manager
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti