Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
E

Economist

Companie Verificata

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
ENERGOMONTAJ SA
Industrie:
Constructii si infrastructura
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 6271 salarii introduse in Salario: 4.360 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Sa fie absolvent de studii superioare economice si sa detina diploma de licenta, sa aibe experienta relevanta în activitatea de contabilitate si sa demonstreze abilitatile tehnice si experienta profesionala

Descrierea jobului

cunostinte solide privind documentele finnciar-contabile, inregistrari contabile, circuitul documentelor si legislatie fiscala;
cunostinte avansate pentru PC, internet si pachetul MS Office;
responsabilitati specifice compartimentului contabilitate;
contract individual de munca pe durata nedeterminata;
salariul competitiv acordat in functie de abilitati si experienta;
facilitati fiscale pentru drepturile banesti acordate pentru functia de baza;
asigurare de viata de grup, concediu plătit, etc.;
diurna pentru deplasare in tara/strainatate;
decontarea cheltuielilor pentru vizitarea familiei periodic în functie de distanța de la locul de munca la domiciliu, conform contractului colectiv de munca;
decontarea partiala a biletelor de tratament o data pe an, și a biletelor de odihna o data la trei ani, in limita unei sume conform contractului colectiv de munca;
zile libere platite si ajutoare sociale pentru evenimente familiale, conform contractului colectiv de munca;
cadouri in bani cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun, conform contractului colectiv de munca;
cazare asigurata pentru nelocalnici.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Economist
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti