Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
M

ELECTRICIAN

Adaugat: 1 lună în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Morgan Sol
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 984 salarii introduse in Salario: 4.500 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Chitila | Program Full Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

Cerinte

Sunteti candidatul potrivit daca:

- Detineti diploma de calificare si autorizatie

- Aveti studii medii

si aveti calitati personale, ca:

- Disciplina

- Responsabilitate

- Spirit de echipa

Responsabilitati

In postura de ELECTRICIAN veti desfasura urmatoarele activitati:

- Inlocuiti sau reparati echipamentele defecte conform cerintelor, in conditii de siguranta;

- Refaceti izolatia circuitului si legaturile de inpamantare conform normelor tehnice;

- Puneti sub tensiune instalatia electrica de comanda in scopul verificarii calitatii lucrarii;

- Remediati eventualele defecte constatate;

- Selectati si folositi corect aparatura pentru determinarea curentului, tensiunii si rezistentei electrice;

- Verificati instalatiile de forta in vederea respectarii normelor P.S.I.;

- Montati echipamente, corpuri de iluminat, aparataj electric;

- Executati lucrari specifice instalatiilor electrice pe santier (organizare santier, montat cabluri).

Alte informatii

LOCATIE: Str. Fortului, Nr.45, Chitila, Jud. Ilfov

PROGRAM DE LUCRU: Inegal,in ture 12/24 , 12/48

Daca va alaturati echipei IRIDEX, veti avea de castigat!

- Un salariu in concordanta cu pregatirea dumneavoastra

- Se asigura transportul sau decontarea transportului

- Tichete de masa 30 lei

- Prime de Craciun si Paste

Beneficii

  • Prime ocazii speciale
    (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)

  • Decontarea transportului

  • Tichete de masa

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: ELECTRICIAN
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti