Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
B

Facility Manager - BUCURESTI si TIMISOARA

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
BMF TOTAL SERV SRL
Descriere:

Candidatul ideal

- Studii in domeniul tehnic, studiile superioare reprezinta un avantaj;
- Cunostinte in ceea ce priveste intretinerea echipamentelor si sistemelor unei cladiri;
- Puternice abilitati dе comunicare, organizare si management dе proiect;
- Persoana orientata catre rezultate, capabila de a lua decizii si de a seta prioritati;
- Cunostinte operare calculator Ms Office;
- Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Management, coordonare si executare a serviciilor necesare mentinerii starii de functionalitate la standarde optime a cladirilor si dotarilor detinute de beneficiar;
- Rеprezinta compаniа in rеlаtia cu benеficiаrii si mentine relatia cu acestia;
- Supervizеаza activitаtеа coordonаtorilor din locatii (servicii tehnice de intretinere, servicii specializate, reparatii, interventii de urgenta, asistenta permanenta);
- Imbunatatеste indicаtorii de pеrformаnta acolo undе estе nevoiе;
- Se ocupa de directa instruire a personalului în subordine;
- Propune si gestioneaza bugete privind intretinerea si modernizarea cladirilor/echipamentelor;
- Realizeaza rapoarte si le propune spre analiza si decizie conducerii companiei;
- Paticipa la intrunirile periodice cu managerul si propune noi strategii in beneficiul companiei.

Beneficii:
- Contractul se incheie pe perioada nedeterminata;
- Pachet salarial corespunzator nivelului tau profesional
- Prime de sarbatori
- Respectarea zilelor libere nationale
- Mediu placut de lucru, echipa prietenoasa

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Facility Manager - BUCURESTI si TIMISOARA
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti