Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
F

FARMACIST - INLOCUITOR PERSOANA RESPONSABILA DEPOZIT OTOPENI

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
FITERMAN PHARMA SRL
Industrie:
Medicina si farmaceutica
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Dacă...
• Eşti absolvent(ă) al/a Facultății de Farmacie şi ai minim 1 an experienţă în domeniul depozitare și distribuție medicamente
• Ai abilități foarte bune de organizare&planificare şi capacitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini în acelaşi timp
• Eşti orientat(ă) către eficienţă și gândire în perspectivă
• Eşti obiectiv(ă), receptiv(ă) și ai abilitatea de a lua decizii importante în scurt timp
• Eşti adaptabil(ă), dezvolţi relații de sprijin și suport cu colegii
• Ai cunoșțințe de operare PC (Microsoft Office, Internet Explorer)

Te vei bucura de ...
• Pachet salarial corelat cu performanţele individuale şi de echipă
• Tichete de masă şi bonus de performanţă
• Instrumente de lucru - laptop, telefon
• Libere de sărbători
• Discount la achiziţionarea produselor Fiterman Pharma de pe shop online https://shopfiterman.ro/
• Lucrul într-o echipă dornică să te integrezi şi adaptezi unui domeniu concurenţial
• Mediu de lucru sănătos

Descrierea jobului

Poți realiza cu succes...
• Desfăşurarea activităţii în cadrul depozitului, în acord cu “Ghidul privind buna practică de distribuție angro de medicamente de uz uman”, a Sistemului de Management al Calităţii, a Procedurilor interne și a Legislației în vigoare
• Efectuarea recepţiei mărfurilor şi solutionarea proceselor verbale de neconformitate a acestora
• Gestionarea retururilor de marfă de la clienţi şi a retragerii de pe piață a produselor distribuite, întocmind toate documentele aferente procedurilor în vigoare
• Echipă cu colegii din comisia de analiză a neconformităţilor, urmărind soluţionarea acestora
• Depozitarea produselor conform statutului acordat la recepție
• Supravegherea activităţii depozitului privind recepția, depozitarea, colectarea și livrarea produselor farmaceutice
• Operarea în programul de gestiune, în limita atribuţiilor
• Efectuarea inventarului de marfă, răspunzând de acuratețea acestuia
Depozitul se află locat în Otopeni; se asigură transport sau decontarea transportului.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: FARMACIST - INLOCUITOR PERSOANA RESPONSABILA DEPOZIT OTOPENI
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti