Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
A

GESTIONAR DEPOZIT

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
AFILIU TRANS SRL
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 284 salarii introduse in Salario: 3.400 LEI/Luna
Descriere:

Candidatul ideal

Cerinte:
Studiile medii constituie avantaj
Cunostinte principiale de gestiune si contabilitate primara
Experienta in domeniu prezinta avantaj
Cunostinte de operare: MS Office
Permis de conducere: categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Receptionarea si eliberarea produseleor din gestiune
Mentinerea evidentei produselor din gestiune si a miscarii acestora
Pastrarea evidentei la zi a stocurilor existente;
Gestionarea documentelor specifice activitatii din depozit si asigurarea circuitului corect al acestora

Beneficii:
pachet salarial motivant cu posibilitatea de marire in functie de performante
tichete de masa
decontare cheltuieli transport
sansa de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica, dornica de afirmare si progres

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: GESTIONAR DEPOZIT
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti