Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
G

Gestionar Depozit

Companie Verificata

Adaugat: 2 zile în urmă

Aplica pe

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
GI GROUP STAFFING COMPANY SRL
Functia Jobului:
Administratie, personal administrativ
Industrie:
Publicitate, media si comunicare
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 284 salarii introduse in Salario: 3.443 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Chiajna | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
1 an
Descriere:

Responsabilități:

  • Gestionarul depozitului se ocupă de primirea produselor și materialelor care sosesc în depozit, verificând conformitatea acestora cu documentele de însoțire (facturi, avize de însoțire a mărfii etc.);
  • Asigurarea unei evidențe precise și actualizate a stocurilor din depozit, prin înregistrarea mișcărilor de intrare și ieșire a mărfurilor în sistemul de gestiune (SAP);
  • Organizarea depozitului pentru a asigura depozitarea corespunzătoare a produselor, în condiții optime de siguranță și accesibilitate;
  • Pregătirea și expedierea mărfurilor conform comenzilor primite, asigurându-se că toate produsele sunt corect ambalate și documentele de expediție sunt completate corespunzător;
  • Organizarea și participarea la inventarierea periodică a stocurilor pentru a verifica acuratețea înregistrărilor și a identifica eventualele discrepanțe;
  • Supervizarea și coordonarea activității echipei din depozit (manipulanți, stivuitoriști etc.) pentru a asigura o bună desfășurare a operațiunilor zilnice;
  • Monitorizarea respectării normelor de siguranță și securitate în cadrul depozitului, inclusiv manipularea corectă a produselor și utilizarea echipamentelor de protecție;
  • Gestionarea documentelor legate de activitatea de depozit (fișe de inventar, rapoarte de activitate, documente de transport etc.), asigurându-se că acestea sunt completate și arhivate corect;
  • Identificarea oportunităților de îmbunătățire a proceselor din depozit pentru a crește eficiența și a reduce costurile operaționale;
  • Menținerea unei bune comunicări cu furnizorii pentru a coordona livrările și cu clienții pentru a asigura satisfacția acestora privind livrarea mărfurilor.

Beneficii:

  • Tichete de masă 40 LEI/zi;
  • Decontare transport.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Gestionar Depozit
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti