Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
U

Inginer electromecanic

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
ULMA PACKAGING PRODUCTION SRL
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 106 salarii introduse in Salario: 5.150 LEI/Luna
Descriere:

Candidatul ideal

Ulma Packaging Production angajează Inginer electromecanic în cadrul departamentului de montaj.

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice - specializare Electromecanică/Automatizării;
  • Cunoștințe de limba engleză sau spaniolă (constituie avantaj);
  • Cunostinte PC: Microsoft Office (Word, ︁︀︂︃︃︈︃︁︃︀Excel, Outlook);
  • Cunoașterea și citirea corectă a schemelor electrice;
  • Cunostințe de baza desen tehnic;
  • Experiența profesională anterioară constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități

  • Realizarea în montajele electrice ale mașinilor, adaptările electrice necesare în funcție de specificațiile comenzilor.
  • Analizarea și găsirea soluțiilor la problemele detectate în montajele electrice.
  • Formarea montatorilor în operațiunile electrice considerate necesare.
  • Colaborarea cu sediul central (Spania Oñati) pentru elaborarea documentației electrice necesare prin sistemul CAD specificat.
  • Colaborarea cu departamentul de achiziții în vederea asigurării componentelor electrice și electronice în termini de calitate, cost și de timp.
  • Verifică, analizează și execută schimburi de versiuni, structuri electrice și mecanice.
  • Să urmărească montarea și funcționarea în mod corespunzătpr a mașinilor din punct de vedere electric și să ofere suport producției și calității pentru îmbunătățirea și creșterea sustenabilă a calității mașinilor finalizare.
  • Menținerea și actualizarea bazelor de date (structuri, schimburi de versiune) asociate cu proiectele tehnice electrice și mecanice desfășurate.
  • Verificarea, analizarea și executarea schimburilor de versiuni structuri electrice.
  • Realizarea configurarilor electrice in conformitate cu cerințele clientului.

Beneficii:

  • Tichete de masă;
  • Transport asigurat;
  • Prime de sarbatori (Paște, Crăciun);
  • Primă de concediu de odihnă sau decontarea concediului;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Inginer electromecanic
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti