Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
T

Inginer electronist/electromecanic

Adaugat: 3 zile în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Transavia
Functia Jobului:
Inginerie & tehnologie
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Resita | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Transavia este unul dintre cele mai reputate businessuri de familie românești, cu o experiență de peste 30 de ani pe piață, timp în care a devenit liderul local al industriei de carne de pui.

Cerinte

- Studii superioare tehnice ?‍?

- Cunoaşterea principiilor constructive şi de funcţionare a utilajelor şi echipamentelor specifice procesului tehnologic;

- Capacitate de învăţare, de a găsi soluţii, de a interpreta situaţii noi şi de a lua decizii folosind abilităţile de rezolvare de probleme;

- Capacitatea de a se încadra în timp și de a organiza timpul de lucru;

- Seriozitate si punctualitate in rezolvarea problemelor.

Responsabilitati

Căutăm o persoană implicată, deschisă la nou, care să aibă o bună capacitate de adaptare și receptivitate în actualizarea informațiilor tehnice. Această persoană întreţine fluxul de producție în parametrii nominali de funcţionare. ?

Alte informatii

- Salariu motivant, plătit întotdeauna în 2 tranșe lunare - 15 și 30 ale lunii.

- Tichete de masă de 30 lei / zi și pachet bilunar cu produsele companiei.

- Instruire și formare profesională, ca să devii mai eficient.

- Spor de fidelitate.

- Facilități fiscale la salariu.

Beneficii

  • Prime ocazii speciale
    (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)

  • Cursuri

  • Certificari/Atestate

  • Decontarea transportului

  • Catering / decontarea mesei de pranz

  • Discount produse companie /companii partenere

  • Petreceri/evenimente companie

  • Telefon mobil

  • Loc de parcare

  • Tichete de masa

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Inginer electronist/electromecanic
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti