Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
K

Inginer Ofertare

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
KADRA TECH S.R.L.
Industrie:
Constructii si infrastructura
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 429 salarii introduse in Salario: 5.300 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
1 an
Descriere:

Candidatul ideal

La KADRA deschidem porțile pentru noi talente!

Suntem o echipă faină, oameni pasionați de noutățile în domeniul soluțiilor de acces automatizat, puși pe fapte mari și cu „mânecile suflecate”. Rezolvăm cele mai complicate provocări ale automatizării și managementului accesului auto și pietonal. Suntem în căutarea uni coleg sau a unei colege care să se alăture echipei noastre și să susțină procesul de ofertare. Aplică dacă ești pasionat de domeniul construcțiilor și ai:

  • Studii tehnice absolvite;
  • Experiență de lucru în ofertare produse tehnice;
  • Experiență de lucru pe planuri de proiect;
  • Experiență de lucru în AutoCad la nivel mediu;
  • Bune abilităţi de comunicare;
  • Capacitate bună de organizare si prioritizare;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Oferire de supot tehnic către echipa de vânzări;
  • Susținerea ofertei tehnico-comerciale;
  • Oferire sprijin administrativ către echipa de vânzări în ce privește gestionarea relației cu clienții;
  • Colaborare cu furnizorii externi în vederea soluționării proiectelor complexe;
  • Redactarea ofertelor tehnico-comerciale;
  • Întocmirea contractelor de vânzare și a anexelor necesare;
  • Întocmirea dosarului de documentație aferent proiectului, conform legislației în vigoare;
  • Participare la negocieri împreună cu titularul de contract, la nevoie;
  • Realizarea vizitelor pe șantier pentru clarificarea datelor proiectului, după caz;
  • Oferirea de consultanță tehnică în legătură cu produsele Kadra, în funcție de nevoile și solicitările clientului.

Beneficii:

  • Răsplatim eforturile depuse, prin urmare ai posibilitatea de a câștiga un salariu pe masura implicării față de obiectivele setate;
  • Bonus de performanță;
  • Asigurare medicala privată;
  • Colegi care îți oferă suport constant pentru a te dezvolta și a-ți crește abilitățile.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Inginer Ofertare
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti