Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
P

Inginer Ofertare

Adaugat: 4 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Professional
Functia Jobului:
Constructii & arhitectura
Industrie:
Imobiliare si managementul proprietatilor
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 427 salarii introduse in Salario: 5.250 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

Cerinte

Studii superioare tehnice (construcții, politehnica, arhitectura);

Experiență în ofertare, de preferat în construcții;

Cunoașterea pieței și a concurentei;

Excelente abilitați de comunicare, negociere și persuasiune;

Cunostinte AutoCAD;

Abilitați de analiza numerica și gândire structurata;

Excelente abilitați de planificare și organizare;

Colaborare și lucru în echipa;

Cunoaștere pachet MS Office;

Limba engleza nivel mediu.

Responsabilitati

Pregateste si prezinta oferte comerciale pentru clienti sau parteneri potentiali;

Raspunde solicitarilor de oferte (RFQ - Request for Quotation), dezvolta si prezinta propuneri comerciale competitive pentru clienti existenti sau potentiali;

Pe baza informatiilor colectate si a experientei lor tehnice, consilierul de ofertare are responsabilitatea de a dezvolta propuneri personalizate pentru fiecare client in parte;

Are responsabilitatea de a crea si mentine relatii cu clientii;

Identifica oportunitati de vanzare repetata si creeaza relatii pe termen lung cu clientii;

Faciliteaza derularea proiectelor de la contractare pana la executie;

Informarea permanenta cu privire la piata locala si internationala a constructiilor, de a urmari tendintele si de a cunoaste concurenta.

Alte informatii

Locatie: Popesti Leordeni

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Inginer Ofertare
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti