Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
N

INGINER PRODUCTIE TABLOURI ELECTRICE SI AUTOMATIZARI

Companie Verificata

Adaugat: 3 zile în urmă

Aplica pe

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Neotronix
Functia Jobului:
Constructii & arhitectura
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea procesului de fabricație a tablourilor electrice: Vei asigura gestionarea eficientă a resurselor necesare și vei monitoriza toate etapele procesului de producție pentru a te asigura că totul se desfășoară conform planului.

  • Propunerea de soluții tehnice noi pentru optimizarea producției: Vei analiza constant procesul de fabricație și vei identifica soluții care să îmbunătățească eficiența și calitatea produselor, reducând timpii de execuție și costurile asociate.

  • Corectarea și soluționarea schemelor electrice nefuncționale: În cazul în care apar probleme tehnice, vei analiza și corecta schemele electrice care nu funcționează corespunzător, asigurându-te că toate echipamentele sunt perfect funcționale și respectă standardele tehnice.

  • Preluarea și transmiterea către execuție a modificărilor solicitate în teren: Vei colabora cu echipa din teren pentru a asigura implementarea modificărilor necesare în timp real, respectând cerințele specifice fiecărui proiect.

  • Coordonarea echipei din subordine pentru atingerea obiectivelor de producție: Vei conduce și motiva echipa ta pentru a atinge obiectivele stabilite, oferindu-le suport tehnic și asigurând un flux de lucru bine organizat și eficient.

  • Monitorizarea indicatorilor de performanță: Vei urmări performanța procesului de producție, analizând indicatorii tehnici și calitativi pentru a te asigura că obiectivele sunt îndeplinite în termenii stabiliți.

  • Identificarea și soluționarea problemelor tehnice care întârzie livrarea tablourilor: Vei interveni rapid în cazul în care apar probleme ce pot duce la întârzieri în livrarea produselor, oferind soluții eficiente pentru a minimiza impactul asupra proiectelor.

  • Asigurarea respectării termenului de execuție pentru fiecare proiect în parte: Împreună cu echipa ta, vei asigura respectarea termenelor limită și a specificațiilor fiecărui proiect, garantând calitatea execuției și livrarea la timp a produselor către clienți.

Oferim o oportunitate pentru inginerii ambițioși, care include un pachet de beneficii menit să stimuleze atât dezvoltarea profesională, cât și echilibrul personal. Cu noi, vei beneficia de un salariu atractiv, bonuri de masă și unelte esențiale pentru succesul tău, precum un telefon de serviciu și un laptop. Ne asigurăm că sănătatea ta este prioritară prin asigurare medicală pentru accidente și recompensăm munca depășită prin plata orelor suplimentare. Performanța ta va fi recunoscută și răsplătită cu bonusuri generoase. Îți garantăm posibilități reale de avansare în carieră și îți oferim acces la cursuri de instruire de specialitate pentru a-ți perfecționa competențele. Te vei alătura unei echipe tinere și dinamice, unde vei lucra la proiecte inovatoare și motivante, care îți vor testa și extinde expertiza profesională. Hai să construim împreuna viitorul în inginerie!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: INGINER PRODUCTIE TABLOURI ELECTRICE SI AUTOMATIZARI
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti