Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
I

Inginer Proiectant Sisteme electrice

Companie Verificata

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
IMSAT SA
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Senior
Vechime:
6 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul energetic, sau similar
Minim 2- 5 ani de experiență profesională în proiectarea sistemelor electrice
Experienta in elaborarea proiectelor de energie joasa tensiune (Studii de Fezabilitate, Proiect tehnic, Detalii de executie)
Experienta in proiectele de conectare a centralelor de productie la grid constituie avantaj
Experienta in elaborarea proiectelor de medie tensiune constituie un mare avantaj
Utilizarea la nivel avansat a aplicațiilor MS Office
Utilizarea la nivel avansat a soft-ului AUTOCAD
Utilizarea Software de calcul de retea (Etap, Caneco) constituie avantaj
Utilizarea Software E-Plan constituie avantaj
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Cunoștințe la nivel avansat în limba engleză (scris / vorbit)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Participa la intocmirea ofertelor pentru proiecte de conectare la retea a surselor de energie regenerabila
Intocmeste documentatiile de proiectare la fazele de Studiu de Fezabilitate, Proiect Tehnic si Detalii de Executie pentru proiecte de conectare la retea a surselor de energie regenerabila.
Asigura asistenta tehnica in santier la implementarea proiectelor pentru conectare la retea a surselor de energie regenerabila
Participa la intocmirea ofertelor si a documentatiilor de proiectare, pentru proiecte de cresterea eficientei energetice a consumatorilor industriali.

Beneficii:
Mediu de lucru placut, salariu atractiv, al 13lea salariu, bonuri de masa sau diurna, asigurare de risc si accidente, pachet de servicii medicale la o clinica privata, prime de Paste si Craciun, etc.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Inginer Proiectant Sisteme electrice
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti