Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
A

Inginer proiectant specialitatea apa-canal

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
ABC Human Capital
Functia Jobului:
Inginerie & tehnologie
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Scurta descriere a companiei

ABC Human Capital este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Anul 2005 a reprezentat momentul concretizarii unui ideal: fondarea unei agentii de recrutare si executive search ce pune la dispozitia clientilor sai atat consultanta in recrutare si headhunting, precum si intreaga gama de servicii aferente capitalului uman.

Adaptam cu succes noile tendinte din domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.

Activitatea noastra se traduce in solutii inteligente bazate pe baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si headhunting.

Cerinte

1. Absolvent al Facultății de Construcții și Instalații, specializarea Instalații pentru Construcții, Facultatea de Hidrotehnică sau alte studii superioare echivalente

2. excelent operator PC

3. Să cunoască și să utilizeze cu ușurință programele de specialitate (Autocad, Pecta, Urbano, Word, Excel);

4. Atentie la detalii, abilitati in rezolvarea problemelor ce apar pe parcursul proiectarii si implementarii investitiilor, respectarea termenelor limita

Responsabilitati

1. Intocmire documentații tehnice pentru specialitatea de instalații sanitare rețele de alimentarea cu apă și/sau canalizare, stații de epurare, stații de pompe ape uzate, gospodărie de apă pentru toate fazele de proiectare (SF/DALI, PTE+PAC+POE)

2. Susținerea proiectelor către verificatorii tehnici atestați;

3. Întocmirea și centralizarea documentațiilor de avizare;

4. Răspunde pentru respectarea normelor, normativelor și standardelor de proiectare

5. Asigură asistență tehnică pe șantier pentru implementarea corespunzătoare a proiectului sau pentru întocmirea dispozițiilor de șantier

Alte informatii

Ofertă (bonusuri, beneficii):

1. Pachet salarial competitiv (in functie de expertiza) si diferite bonusuri

2. Crestere salariala semestriala sau anuala, in functie de performante

3. Mediu de lucru atractiv, intr-un spatiu de birouri foarte accesibil cu metroul, transport in comun sau masina

4. Oportunități de dezvoltare

5. Mediu dinamic de lucru unde implicarea și inițiativa sunt recunoscute și recompensate

Descrierea companiei

Compania noastră oferă servicii integrate de proiectare arhitecturală și inginerie, proiectare instalații, consultanţă financiară, management de proiect și asistență tehnică.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Inginer proiectant specialitatea apa-canal
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti