Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
M

INGINER SANTIER

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
MADRUGADA COM SRL
Descriere:

Candidatul ideal

Cerinte:

- Studii superioare tehnice;
- Experienta pe santier constituie avantaj
- Permis de conducere categ. B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Organizarea si programarea lucrarilor in santier
- Gestionarea activitatii firmelor colaboratoare in subantrepriza
- Participarea la masuratori si intocmirea graficului de lucrari impreuna cu coordonatorul echipei de montaj
- Participarea activa la gasirea solutiilor de montaj
- Stabilirea conditiilor de montaj din santier impreuna cu beneficiarul/responsabilul de santier
- Urmarirea echipelor de montaj si colaborarea cu seful de echipa
- Gestionarea utilajelor de ridicare (unde este cazul)
- Asigurarea parametrilor de calitate in conformitate cu solicitarea clientului
- Gestionarea sesizarilor din partea clientului si cautarea celor mai bune solutii
- Respectarea graficului de lucrari
- Instruirea operatorilor care fac montajul – daca este cazul
- Suport tehnic pentru echipele de montaj
- Capacitatea de organizare la locul de muncaRespectarea normelor SSM si PSI.

Oferim pachet salarial atractiv, cu multe beneficii ce vor fi discutate in cadrul interviului.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: INGINER SANTIER
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti