Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
G

Inginer / Tehnician Service

Adaugat: 3 luni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Gabteo HR SRL
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Descriere:

Recrutam: Inginer / Tehnician Service

Partenerul nostru este reprezentat de o companie cu o vechime de peste 29 ani in activitatea de import, distributie si service a aparaturii si mobilierului medical catre spitalele si clinicile din Romania.

Locatie: Bucuresti, in zona Hotelului Marriott.

Program de lucru: Luni-Vineri: 08:30 – 17:00

Responsabilitati:

  • Asigurarea montajului si punerea in functiune a aparaturii medicale;
  • Asigurarea instructajului personalului medical;
  • Primirea si repararea aparaturii preluate in service;
  • Participarea activa la actiunile comerciale colective ale firmei;
  • Intocmirea documentelor si a rapoartelor de interventii de service.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate – electronica (studiile superioare sunt considerate un avantaj - inginerie);
  • Minimum 2 ani experienta pe un rol similar, intr-un domeniu specializat;
  • Experienta de lucru in domeniul medical si cunostintele de diagnoza soft reprezinta un
  • avantaj;
  • Bune cunostinte de lucru - pachetul Office;

  • Permis auto – categoria B;
  • Ocazional, disponibilitate la deplasari in tara pentru revizii si in strainatate pentru training;
  • Limba engleza: nivel conversational;
  • Abilitati de comunicare, lucru in echipa, dar si individual;
  • Abilitati de organizare, planificare si initiativa;
  • Dorinta de dezvoltare si perfectionare in domeniul profesional.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv in functie de experienta dobandita;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa – 30 RON/tichet;
  • Training-uri online si suport tehnic constant din partea producatorilor;
  • Locatie accesibila in Bucuresti, sectorul 5.

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Inginer / Tehnician Service
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti