Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
B

Ajutor Jonctor Fibră Optică

Adaugat: Ieri

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Business Service Construct
Functia Jobului:
Software & analiza datelor
Locatie & Tipul Jobului:
Sector 6 | Program Full Time
Descriere:

Compania noastră, Business Service Construct (BSC), caută Jonctor Fibră Optică si Ajutor Jonctor Fibră Optică dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Acesta va avea un rol esențial în asigurarea conectivității și performanței rețelelor de fibră optică.

Responsabilități:
Conectarea și testarea cablurilor și componentelor de fibră optică conform specificațiilor tehnice.
Lucrul cu echipamente și instrumente specializate pentru manipularea și joncțiunea cablurilor de fibră optică.
Identificarea și remedierea defecțiunilor sau a problemelor în timpul instalării sau a întreținerii rețelelor de fibră optică.
Respectarea standardelor de siguranță și a procedurilor de lucru pentru a asigura integritatea și fiabilitatea rețelelor.

Cerințe:
Experiență anterioară în conectarea clientilor Vodafone și joncțiunea de cabluri de fibră optică este un mare avantaj.
Cunoștințe solide în utilizarea echipamentelor și instrumentelor specifice pentru lucrul cu fibră optică.
Abilități de rezolvare a problemelor și de diagnosticare a defecțiunilor în rețelele de fibră optică.
Capacitatea de a lucra înălțime și de a respecta normele stricte de siguranță în timpul lucrului la înălțime.
Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica clar cu colegii și clienții.

Oferim:
Salariu și beneficii atractive.
Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în cadrul companiei.

Dacă ești în căutarea unei noi provocări profesionale într-un mediu plăcut, te invităm să aplici pentru acest post.

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Ajutor Jonctor Fibră Optică
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti