Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
I

Junior Fraud & Payments Agent

Adaugat: 3 zile în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Internet Marketing Online
Functia Jobului:
Servicii juridice
Industrie:
Bancar, finante si asigurari
Locatie & Tipul Jobului:
Timisoara | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Internet Marketing Online este o firma specializată în Customer Support Services având departamente de front-office și back-office în industria de iGaming.

Cerinte

EDUCATION and EXPERIENCE:

1.Bachelor’s Degree from an accredited university.

2.Minimum of 1 year work experience.

3.Preferably, the candidate must have gambling experience, but it is not a mandatory requirement.

Responsabilitati

ESSENTIAL DUTIES AND RESPONSIBILITIES:

1.Responsible for conducting various fraud, risk, KYC, and due diligence checks on customers.

2.Identifying fraud trends and player behaviors across groups of accounts raised in customer risk processes.

3.Identify, document, and communicate detected fraud trends, suspicious transaction characteristics and patterns.

4.Monitor accounts and transactions regularly to identify any fraudulent activities.

5.Identification, verification, and validation of documents.

6.Ensuring the accuracy of the information registered on the customers’ accounts.

7.Providing support to the other teams for their queries related to the department’s tasks.

8.Handle day-to-day financial payments with precision.

9.Maintain accurate records of all financial transactions.

10.Ensure bank statements are accurately reconciled.

11.Monitor bank deposits and payments.

Working schedule:

Day Shift: 7:00/12:00 AM - 3:00/8:00 PM (Flexible start time between 7:00 AM and 12:00 PM)

Afternoon Shift: 3:00 PM - 11:00 PM

Night Shift: 11:00 PM - 7:00 AM

Beneficii

  • Bonus de performanta

  • Bonus anual

  • Prime ocazii speciale
    (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)

  • Abonament medical

  • Abonament la sala sport

  • Program de lucru flexibil

  • Teambuilding-uri / excursii

  • Laptop

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Junior Fraud & Payments Agent
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti