Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
R

Macaragiu

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Referius
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 64 salarii introduse in Salario: 5.000 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Lugoj | Program Full Time
Descriere:

Avem oportunitatea ideală pentru persoane interesate din rețeaua ta! Dacă ești pasionat de operarea echipamentelor grele și vrei să contribui la succesul unei companii de top în industria prelucrării materialelor, alătură-te echipei clientului nostru. Căutăm un Macaragiu experimentat, atent și responsabil, gata să asigure manipularea în siguranță și eficiența operațiunilor de ridicare.

Responsabilități:

Operarea macaralei pentru ridicarea, mutarea și poziționarea materialelor grele conform specificațiilor tehnice.
Manipularea încărcăturilor într-un mod sigur și precis, evitând deteriorările.
Asigurarea siguranței echipamentelor și a zonelor de lucru prin respectarea normelor de protecție a muncii.
Întreținerea zilnică a macaralei, raportarea defecțiunilor și coordonarea cu echipa de întreținere pentru reparații.
Lucrul îndeaproape cu echipele de la sol pentru a asigura o comunicare eficientă și o execuție corectă a sarcinilor.

Cerințe:

Experiență anterioară în operarea macaralei și certificat valabil de macaragiu.
Abilități excelente de coordonare, atenție la detalii și capacitate de lucru în siguranță.
Cunoștințe solide privind siguranța la locul de muncă și regulile de manipulare a sarcinilor grele.
Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a respecta termenele de execuție.
Disponibilitate pentru lucru în ture (dacă este necesar).

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu sigur și modern.
Echipamente de lucru de ultimă generație și instruire continuă.
Mediu de lucru stabil, alături de o echipă profesionistă și dinamică.

Dacă ești, sau cunoști persoane care ar fi pasionate de operarea macaralei, împărtășește această oportunitate cu rețeaua ta, sau încurajează-ți prietenii să te recomande, și devino parte dintr-o echipă profesionistă și dinamică!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Macaragiu
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti