Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
C

Magaziner Aprovizionare Gestionar

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Companie
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Locatie & Tipul Jobului:
Timisoara | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Avem placerea de a anunta un rol de Magaziner Aprovizionare, pentru o companie din domeniul constructilor, din Vestul tarii.

Post: Gestionar magaziner aprovizionare
Locatie: Sanandrei,Timisoara Timis
Program: L-V, 8 ore + pauza masa
Salariu: 4.000-5.000 ron net luna;

Cerinte obligatorii:
Experienta anterioara pe asemenea pozitie reprezinta un avantaj
Carnet de sofer cat B
Cunostinte de operare calculator, programe gestiune, pachet Office, contabilitate primara
Cunostinte completare documentatii specifice a unui depozit (registre intrare-iesire, procese verbale predare primire, bonuri de consum etc)
Studii medii profesionale
Disponibilitate program prelungit ore suplimentare sambata
Fara antecedente penale

Responsabilitatile postului:
- Efectueaza documentatia si verifica predarea-primirea produselor din gestiune
- Executa achizitionarea, la cerere, a diverselor materiale, utilaje, confectii metalice, produse de la furnizori si urmareste livrarile pana la receptie
- Asigura securitatea si depozitarea produselor conform cerintelor postului
- Receptioneaza si verifica coletele destinate companiei
- Lucrează în magazia de materiale si pe teren, la aprovizionare, (in funcție de necesitățile companiei); aprovizioneaza santierele companiei cu materia prima necesara
- Utilizează: computer, telefon, macara, motostivuitor, transpaleți, tractor cu cupa si lame de încărcare, autoturisme, autovehicul tip camioneta, tractor cu remorca.
- Responsabil gestionare flota auto (ITP, RAR, RCA, service etc)
- Întocmirea documentelor de evidenţă a recepţiilor cantitative calitative a materiei prime.
- Întocmirea avizelor de însoţire a mărfii pentru livrarea produselor din magazie.
- Asigurarea evidenţei stocurilor de materii prime şi produse
- Tine evidența pe analitice a materiilor prime și auxiliarelor, deschizând pentru fiecare în parte o fișă de magazie electronica utilizând sistemul informatic al organizației ;
- Operează în programul de gestiune datele referitoare la stocuri, mișcări de SDV-uri, mașini utilaje de construcții, utilaje agricole, autoturisme, autocamioane, autobasculante, remorci, după caz;
- Urmărește doar pe bază de borderou și semnătură documentele privind mișcările de valori materiale (NIR, bonuri de consum, note de transfer, avize de însoțire, facturi fiscale etc.) prezentate la contabilitate pentru înregistrare
- Intocmește un proces-verbal de constatare în cazul existenței unor situații de retur cu menționarea cauzei care a dus la aceasta pe care îl transmite compartimentului economic în vederea întocmirii facturii de retur;
- Inregistrează intrările în registrele specifice;
- Manipulează și aranjează bunurile în depozit, astfel încât să prevină sustragerile și degradările, pe categorii, loturi de marfă, etc.;
- Eliberează bunurile destinate secției de producție sau uzului intern doar pe baza bonurilor de consum si a notelor de transfer utilizând sistemul informatic al organizației;
- Eescarcă gestiunea înregistrând ieșirile în registrele electronice specifice
- Efectueaza inventarieri ale bunurilor

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Magaziner Aprovizionare Gestionar
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti