Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
B

Manager calitate și siguranță a alimentului

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
BRIO GROUP SRL
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Industrie:
Hoteluri, restaurante si catering
Locatie & Tipul Jobului:
Piatra-Neamt | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Descriere:

Suntem o fabrică de simigerie cu o tradiție puternică în producerea de produse de panificație de înaltă calitate. Ne dedicăm furnizării celor mai proaspete și delicioase produse de patiserie, punând accent pe calitatea ingredientelor și pe respectarea celor mai stricte norme de siguranță alimentară.

Responsabilitățile principale:

  • Supraveghează activitățile personalului de control al calității, stabilind prioritățile și calendarele de lucru;
  • Interacționează cu conducerea companiei și cu managerii pentru îmbunătățirea proceselor, oferind feedback referitor la activitățile desfășurate;
  • Gestionează situațiile de risc asociate neconformităților, legate de produs sau proces;
  • Analizează neconformitățile legate de materialele achiziționate și definește acțiunile adecvate împreună cu furnizorii;
  • Definește, gestionează și actualizează datele de performanță privind furnizorii de materiale achiziționate;
  • Verifică conformitatea produselor cu cerințele definite, determină cauzele neconformităților, propune și coordonează acțiunile corective adecvate pentru a le rezolva;
  • Implementează acțiuni de îmbunătățire a performanțelor procesului și propune metode eficiente și eficace pentru colectarea și analiza datelor;
  • Participă activ la elaborarea manualelor, procedurilor, instrucțiunilor de operare și a modulelor sistemului de management al calității;
  • Elaborează și revizuiește fișele de proces, precum și etichetele pentru diferite etape și produse;
  • Instruiește personalul pentru a garanta mecanismele de lucru;
  • Efectuează activitățile de audit interne de produs/proces și participă activ la pregătirea și desfășurarea activităților de audit efectuate de organismele de certificare și de clienți.

Sunt necesare:

  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica clar informațiile către colegi și management;
  • Abilitatea de a analiza datele și de a identifica tendințe sau neconformități, cu scopul de a propune soluții pentru îmbunătățire;
  • Cunoașterea și utilizarea Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), precum și Google Drive și internet;
  • Abilități excelente de comunicare și coordonare.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv și oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru dinamic și provocator;
  • Implicarea în proiecte strategice de dezvoltare;
  • Posibilitatea de a contribui la creșterea și dezvoltarea unei afaceri de succes în domeniul alimentar.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Manager calitate și siguranță a alimentului
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti