Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
I

Manager Contracte Parteneri - Vodafone Solutions Development

Companie Verificata

Adaugat: 6 zile în urmă

Aplica pe
Companie:
INSTORE POWER PROVIDER SRL
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Descrierea jobului

Rol:

În cadrul Vodafone Solutions Development, suntem în căutarea unui Manager Contracte Parteneri dedicat, care să gestioneze și să dezvolte relațiile cu partenerii de afaceri ai Vodafone, contribuind activ la creșterea vânzărilor și veniturilor companiei. Acesta va identifica și integra noi parteneri, va oferi suport și va gestiona performanța partenerilor existenți, asigurându-se că obiectivele de business sunt îndeplinite.

  • Locație: București, Sediul Vodafone GWT
  • Program de lucru: Full-time, Luni-Vineri (09:00 – 18:00), flexibil, 1 zi/săptămână WFH

Recrutăm pentru că evoluăm!

Te invităm să te alături echipei Vodafone România, dacă:

  • Ai minimum 3 ani experiență într-un rol similar:dezvoltare afaceri/vânzare soluții IoT/ICT/ management de proiect;
  • Ai diplomă universitară de licență;
  • Ai cunoștințe de limba engleză - nivel mediu-avansat;
  • Ai cunoștințe IT&C, Microsoft Office - nivel mediu-avansat;
  • Ai capacitatea de a construi relații de încredere și de a aborda situațiile într-o manieră consultativă;
  • Ești adaptabil și flexibil în gestionarea schimbărilor.

Responsabilități:

  • Vei negocia și revizui contractele cu partenerii, asigurând conformitatea acestora;
  • Vei colabora cu echipele interne pentru atingerea obiectivelor de business;
  • Vei evalua noi oportunități de parteneriate și vei contribui la dezvoltarea portofoliului de soluții și servicii Vodafone;
  • Vei construi și menține relații profesionale durabile cu partenerii existenți;
  • Vei oferi asistență partenerilor pentru a înțelege și rezolva problemele ce pot apărea în relația lor cu Vodafone;
  • Vei monitorizea tendințele din industrie și reglementările tehnologice pentru a adapta strategia de parteneriat.

Salarizare și Beneficii:

  • Pachet Salarial Fix + Tichete de masa;
  • Abonament Medical Medlife;
  • Oferte speciale la abonamente și terminale Vodafone;
  • Laptop și Abonament demo;
  • Acces permanent la cursuri și workshop-uri care să faciliteze dezovltare personală și profesională;
  • Oportunitatea de a lucra în cadrul unei companii certificată Top Employer pentru al treilea an consecutiv și de a fi printre primii care află despre ultimele noutăți din sfera tehnologiei.

Dacă te regăsești în acest profil și ești interesat să faci parte dintr-un proiect inovator în cadrul Vodafone, te invităm să aplici acum!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Manager Contracte Parteneri - Vodafone Solutions Development
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti