Abonare alerta locuri noi de munca

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
B

Manager de Produs (perioada determinata) - BT Direct IFN SA

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
BANCA TRANSILVANIA SA
Industrie:
Bancar, finante si asigurari
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

  • Experienta minim 2 ani pe un post similar;
  • Studii economice/tehnice absolvite;
  • Persoana orientata catre rezultate si catre client;
  • Capacitate de analiza date si informatii;
  • Capacitate de sinteza;
  • Cunostinte de Excel, Power Point, Access, SQL, lucru cu baze de date etc.

Descrierea jobului

Daca te intrebi ce activitati desfasoara un Reporting Product Manager, mai jos regasesti activitatile specifice:

  • Studiaza caracteristicile si procesele legate de produsele existente, identifica ineficientele si propune modificari/adaugari care vor duce la o imbunatatire in relatia cu clientul si vor genera crestere in vanzarile de produse noi si a cifrei de afaceri
  • Stabileste si implementeaza planul anual de activitate si vanzari, prin gestionarea lansarilor de campanii de utilizare specifice, in concordanta cu bugetul anual
  • Studiaza dinamica portofoliului de clienti existenti si propune planul de comunicare adecvat segmentului
  • Creeaza si sprijina implementarea rapoartelor de activitate standardizate si a indicatorilor de performanta pentru a monitoriza activitatea portofoliului de clienti si indeplinirea bugetului anualMonitorizeaza rapoartele de activitate a indicatorilor de performanta;
  • Dezvolta si intretine structura bazelor de date si ale arhivelor de raportare.
  • Pregateste rapoartele zilnice/lunare
  • Acorda suport altor departamente pentru solicitarile privind raportarea si prelucrarea datelor
  • Elaboreaza rapoarte si analize de portofoliu periodic/la cerere
  • Efectueaza monitorizari ad-hoc si analize asupra portofoliului.

Ce oferim noi?
?Mediu de lucru atractiv: Valorile precum integritatea si respectul sunt fundamentale pentru succesul nostru colectiv;
?Oportunitati de dezvoltare profesionala: Beneficiezi de programe de training si cursuri pentru a-ti dezvolta abilitatile;
❤️Cultura organizationala incluziva: Experimenteaza un mediu de lucru diversificat si incluziv, unde fiecare contributie este valorizata si respectata;
?Echipa prietenoasa: Alatura-te unei echipe unite, in care se incurajeaza colaborarea, sprijinul si schimbul de idei;
?Salariu fix atractiv, tichete de masa si beneficii suplimentare.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Manager de Produs (perioada determinata) - BT Direct IFN SA
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti