Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
F

Manager Operational Logistica - Centru de Fulfilment

Companie Verificata

Adaugat: 4 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
Fulfilo S.R.L.
Locatie & Tipul Jobului:
Campina | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Experiență relevantă în management operațional, logistică sau coordonarea depozitelor, cu un istoric dovedit de succes în gestionarea echipelor și optimizarea proceselor operaționale.

Abilități de leadership: Un lider natural, capabil să motiveze și să coordoneze echipe diverse. Are experiență în gestionarea mai multor locații simultan și poate lua decizii rapide și bine fundamentate.

Orientat către rezultate: O persoană orientată către rezultate, capabilă să stabilească și să urmărească obiective clare pentru echipă și să asigure îndeplinirea acestora la standarde înalte.

Abilități de planificare și organizare: Abilități excelente de planificare și organizare, fiind capabil să prioritizeze sarcinile și să gestioneze eficient resursele disponibile.

Proactiv și orientat spre soluții: Proactiv, cu o atitudine pozitivă și orientată spre soluții. Poate identifica rapid problemele și găsi soluții eficiente pentru rezolvarea acestora.

Cunoștințe tehnice: Cunoștințe solide despre procesele logistice și de depozitare, inclusiv utilizarea echipamentelor și a software-urilor de management logistic.

Flexibil și adaptabil: Poate lucra într-un mediu dinamic, cu termene limită și cerințe variabile, adaptându-se rapid la schimbări și provocări.

Descrierea jobului

Căutăm un Manager Operațional dedicat și experimentat pentru a coordona și optimiza operațiunile centrului nostru de fulfilment din Câmpina, care include două depozite existente și unul nou în curs de deschidere. Acesta va juca un rol esențial în asigurarea eficienței operaționale, managementul echipelor și atingerea obiectivelor de performanță.

Responsabilități:

  • Coordonarea și supravegherea activităților din toate depozitele, asigurându-te că operațiunile se desfășoară eficient și la standardele de calitate dorite.
  • Monitorizarea și evaluarea performanței echipelor, inclusiv a team leaderilor, asigurând că aceștia au toate resursele necesare pentru a îndeplini obiectivele stabilite.
  • Asigurarea unei comunicări eficiente între depozite și alte departamente, facilitând fluxul operațional și rezolvarea rapidă a problemelor.
  • Gestionarea resurselor necesare, inclusiv echipamente și personal, pentru a sprijini creșterea și eficiența operațională.
  • Implementarea și optimizarea procedurilor de lucru, identificând oportunități de îmbunătățire a proceselor operaționale.
  • Participarea la planificarea strategică și colaborarea strânsă cu echipa de management pentru a alinia obiectivele operaționale cu cele ale companiei.
  • Asigurarea conformității cu standardele de siguranță și calitate în toate depozitele.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a contribui la dezvoltarea unui centru de fulfilment în creștere rapidă și posibilitatea de avansare în cadrul companiei.
  • Pachet salarial competitiv, corelat cu experiența și performanța.
  • Bonusuri de performanță bazate pe atingerea obiectivelor operaționale.
  • Mediu de lucru dinamic și provocator, într-o companie în plină expansiune.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Manager Operational Logistica - Centru de Fulfilment
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti