Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
B

Manager Relatii Clienti IMM/Microbusiness

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
BANCA TRANSILVANIA SA
Descriere:

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui Manager Relatii Clienti Microbusiness/, respectiv Manager Relatii Clienti IMM, pentru reteaua din Bucuresti.

De asemenea, cautam pe perioada determinata si pentru postul de Manager Relatii Clienti Microbusiness, Agentia Adjud.

Pe langa cele mentionate mai jos, candidatul ideal va avea un puternic simt al initiativei si o pasiune pentru dezvoltarea relatiilor de afaceri, precum si abilitati solide de "hunting" pentru atragerea de noi clienti si oportunitati de afaceri :

  • Studii superioare finalizate;
  • Obligatoriu :) Experienta anterioara de Minim 12 luni in vanzari produse si servicii bancare destinate clientilor persoane juridice;
  • De asemenea, un plus ar constitui si cunostintele despre piata de specialitate, tendintele mediului de afaceri si cum functioneaza un business;
  • Capacitate de gestionare si solutionare a situatiilor de business generate de relatia B2B;
  • Abilitati de relationare si stabilirea de parteneriate solide bazate pe incredere;
  • Spirit persuasiv in oferirea de consultanta interna/externa specifica activitatii desfasurate.

Descrierea jobului

  • Reprezinta interfata intre banca si antreprenori IMM/Microbusiness;
  • Gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti IMM/Microbusiness, activ in cultivarea de relatii la nivel strategic pe termen lung si ofera consultanta de specialitate clientilor;
  • Promoveaza si vinde produsele & serviciile bancare catre clientii persoane juridice clasificate ca si IMM/Microbusiness.

Daca doresti sa afli ce alte joburi mai avem disponibile, cum este Life la BT sau care este #Cultura BT, poti accesa inclusiv site-ul de cariere al Bancii: https://cariere.bancatransilvania.ro/

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Manager Relatii Clienti IMM/Microbusiness
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti