Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
F

Manipulant Depozit Cluj

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
FARMAVET S.A.
Descriere:

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Experienta de cel putin un 1 an pe un post similar;
  • Atenție deosebită la detalii
  • Abilitaţi de comunicare eficientă în cadrul unei echipe şi un simţ al responsabilităţii ridicat
  • Disponibil la efort fizic;
  • Seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
  • Abilitati bune de organizare, planificare, atentie la detalii, dorinta si motivare de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

  • Incarca si/sau descarca marfurile in/din autovehiculele de livrare
  • Verifica concordanta produselor cu a documentelor;
  • Verifica marfurile sosite in depozit si pe cele livrate din punct de vedere al calitatii si cantitatii .
  • Se ocupa de receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Eticheteaza marfurile receptionate si cele pregatite pentru livrare
  • Manipuleaza cu maxima responsabilitate produsele care intra/ies in/din depozit, cu respectarea normelor legale
  • Cunoaste toate produsele din depozit (denumire, greutate, volum, etc.)
  • Manipuleaza si aseaza produsele in depozit, in functie de sortimente si termenul de valabilitate
  • Participa la inventarierea marfurilor din gestiune
  • Pastreaza in stare de functionare prin utilizarea corecta a spatiilor si/sau instrumentelor de lucru pe care le utilizeaza.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Manipulant Depozit Cluj
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti