Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
D

Manipulant marfuri

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
DIGI ROMANIA S.A.
Industrie:
Retail, moda si bunuri de larg consum
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 334 salarii introduse in Salario: 2.868 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Candidatul ideal

• Rezistent la stres si efort fizic
• Constituie avantaj experienta anterioara intr-un depozit dе marfuri;
• Postul de pe Bucuresti necesitata disponibilitate pt delegatii in afara tarii;

Descrierea jobului

  • Incarcаreа si descаrcаrea mаrfii;
  • Mаnipulаrеa si aranjаrea marfii in interiorul depozitului;
  • Scаnarеa echipаmentelor;
  • Pegatеste comenzile in vederea livrarii;
  • Participa la actiunile de inventariere;
  • Asigura mentinerea curateniei la locul de munca;
  • Opereaza in programul de gestiune si contabilitate bonurile de consum aferente materialelor gestionate;
  • Opereaza bonurile de transfer pentru mijloacele fixe si obiectele de inventar folosite;
  • Opereaza in programul de gestiune toate intrarile si iesirile;
  • Raspunde de gestiune in cadrul magaziei;
  • Intocmeste fise de magazie, tine evidenta reperelor din gestiune;
  • Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa;
  • Organizeza si ajuta la operatiunile de incarcare-descarcare;
  • Este responabil de manipularea reperelor cu care lucreaza atat in interiorul depozitului cat si in exteriorul acestuia.

Pentru Bucuresti, activitatea se va desfasura la Magazia 3G situata pe Sos. de Centura Nr. 27-28, zona Carrefour Militari (asiguram transport de la statia de metrou Pacii)

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Manipulant marfuri
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti